PORTERS |
Nom: Alexis Marquez Merinas
Edat: 31
Procedència: CF Palafrugell
Temporades en el
Calonge:6ª |
Nom:Miquel Caros Ribot
Edat:24
Procedència: UE Quart
Temporades en el
Calonge:2a |
||
DEFENSES |
Nom:Jordi Roig Vargas Edat: 31 Procedència: FE Palamós Temporades en el Calonge:4ª |
Nom: Erik Gimenez Guerra Edat: 25 Procedència: Fc Palafrugell Temporades en el Calonge:3ª |
||
Nom: Sergio Mingorance Edat:24 Procedència: FC Palafrugell Temporades en el Calonge:1ª |
Nom: Johny Jerez Cruz Edat: 27 Procedència: Cf Cristianenc Temporades en el Calonge:3ª |
||
Nom: Albert Icart Santamaria Edat:30 Procedència: CE Aro Temporades en el Calonge: 3a |
Nom: Rafa Valdivia Fernandez |
||
MIGCAMPISTES |
Nom: Oriol Garcia Martinez Edat: 26 Procedència:UE Llagostera Temporades en el Calonge:5ª |
Nom: Juan F. Aznar Padilla Edat: 30 Procedència:Aro CE Temporades en el Calonge : 5ª |
||
Nom: David Calm Lopez Edat: 26 Procedència:CF Palafrugell Temporades en el Calonge : 5ª |
Nom: Miguel Carrasco Torres Edat: 25 Procedència: CF Palafrugell B Temporades en el Calonge :5ª |
||
Nom: Dani Montolio Nuñez Edat: 30 Procedncia: CF Palafrugell Temporades en el Calonge : 4ª |
Nom: Ismael Ortigosa Romaní Edat: 27 Procedència:Esquerra Eixample FC Temporades en el Calonge:2ª |
||
Nom: Joel Murcia Salmeron Edat: 26 Procedència:CF Perelada Temporades en el Calonge:2ª |
Nom: Marc Miquel Novalbos Edat: 19 Procedència:FE Palamós Temporades en el Calonge:1ª |
||
Nom: David Jimenez Paez Edat:27 Procedència: Fc Palafrugell Temporades en el Calonge:1ª |
Nom: Moises Jimenez Edat:28 Procedència: Temporades en el Calonge:1ª |
||
|
Nom: Richard Andre Hurtado Lorda Edat: Procedència: UD Cassa Temporades en el Calonge:1ª |
Nom: Jorge Garcia Gonzalez Edat: Procedència:CF Palafrugell Temporades en el Calonge:1ª |
||
|
DAVANTERS |
Nom: Raul Martinez Martinez |
Nom:Gerard Maese Dilla |
||
|
|
||
Nom: Jose Llagostera Rey |
Nom: Adria Ortega Edat: 21 Procedència: CF Begur Temporades en el Calonge: 1ª
|
||
|
|||
Nom: Manel Segura Pretel |
Nom: Mohamed Rebbohua |
||
ENTRENADORS | |||||
Nom: Juan Paez Milena Edat: 33
Temporades en el |
Nom: Alfonso Garcia Fernandez Funció: Entrenador
Edat: |
||
Nom: Jose A. Lopez Funció: Delegat Edat: 55 Temporades en el Calonge:10ª |
Nom: Gerard Badia Funció: Fisioterapeuta Edat: Temporades en el Calonge: 1ª |
||