Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Totes: 3a catalana grup 17


Gol

#   Nom Equip Gol
1 Pau Sala Iglesias Pau Sala Iglesias UE Calonge 19
2 Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Lloret B 13
3 Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido 12
4 Francesc Guitart Sabater Francesc Guitart Sabater CEFS Vidrerenca 11
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro 11
6 Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido 10
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C. 10
8 Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez AD Sauleda  9
9 Ivan Montero Toro Ivan Montero Toro UE Breda  8
- Albert Cantero Carmona Albert Cantero Carmona CE Aro  8
- Sergi Caixal Massegu Sergi Caixal Massegu CF Vilartagues  8
12 Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro  7
- Jan Carreras Palma Jan Carreras Palma At Sant Pol B  7
- Ferran Vila Bassas Ferran Vila Bassas Hostalric AT C.  7
15 Eduard Maicas Sanz Eduard Maicas Sanz UE Caldes de Malavella  6
- Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria  6
- Liam Rebollo Fuentes Liam Rebollo Fuentes At Sant Pol B  6
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  6
- Alejandro  Chamizo Castañon Alejandro Chamizo Castañon CD Blanes B  6
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UE Caldes de Malavella  6
- Jordi Dalmau Martinez Jordi Dalmau Martinez Sils- La Selva CF  6
- Pol Martinez de Huete Turon Pol Martinez de Huete Turon CE Farners B  6
23 David  Ruiz Cardenas David Ruiz Cardenas AD Cal AGuido  5
- Joan Julia Pelach Joan Julia Pelach CE Angles  5
- Jordi Boadas Prats Jordi Boadas Prats UE Caldes de Malavella  5
- Essa Sanneh Touray Essa Sanneh Touray CD Blanes B  5
- Angel  Montalban Martinez Angel Montalban Martinez CF Lloret B  5
- Antoni  Rosas Cassa Antoni Rosas Cassa UE Caldes de Malavella  5
- Ismail Haidour Haidour Ismail Haidour Haidour CE Angles  5
- Demba Drammeh Drammeh Demba Drammeh Drammeh CD Blanes B  5
- Denis Flavius Micnea Denis Flavius Micnea UCE Celrà  5
- Mohamadou Krubally Dumbaya Mohamadou Krubally Dumbaya CE Farners B  5
- Adria Gonzalez Notario Adria Gonzalez Notario CE Aro  5
- Javier Martinez Aguilera Javier Martinez Aguilera CEFS Vidrerenca  5
35 Javier Zafra Dominguez Javier Zafra Dominguez CEFS Vidrerenca  4
- Joan Rutllan Dalmau Joan Rutllan Dalmau CEFS Vidrerenca  4
- Roger Auladell Rodriguez Roger Auladell Rodriguez UE Breda  4
- Mohamed Chami Mohamed Chami AD Sauleda  4
- Eric Fernandez Diaz Eric Fernandez Diaz Sils- La Selva CF  4
- Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues  4
- Marçal Juanola Aguilar Marçal Juanola Aguilar UE Calonge  4
- Alex Sieso Segura Alex Sieso Segura UE Breda  4
- Lucas Fernandez Peña Badia Lucas Fernandez Peña Badia CF Arbúcies  4
- Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  4
45 Alex Torrent Massana Alex Torrent Massana UE Calonge  3
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard Hostalric AT C.  3
- Roger Atienza Lopez Roger Atienza Lopez CE La Batlloria  3
- Adria Buch Orra Adria Buch Orra UE Breda  3
- Gabriel Attila Font Borza Gabriel Attila Font Borza CF Lloret B  3
- Francesc Rios Checa Francesc Rios Checa Sils- La Selva CF  3
- Albert Sanchez Gonzalez Albert Sanchez Gonzalez UE Caldes de Malavella  3
- Omar Sillah Cessay Omar Sillah Cessay CEFS Vidrerenca  3
- Gimmeh Touray Sawaneh Gimmeh Touray Sawaneh UCE Celrà  3
- Marc Lopez Jimenez Marc Lopez Jimenez UE Breda  3
- Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B  3
- Jordi Garriga turon Jordi Garriga turon Sils- La Selva CF  3
- Lauren Ortiz Lamas Lauren Ortiz Lamas CF Vilartagues  3
- Alex Lopez Baro Alex Lopez Baro Hostalric AT C.  3
- Oussama Ngout Oussama Ngout CF Arbúcies  3
- Pau Targas Vila Pau Targas Vila At Sant Pol B  3
- Alan Lazarevic Hadzikadunic Alan Lazarevic Hadzikadunic CE La Batlloria  3
62 Victor  Alves Coelho Victor Alves Coelho CE Angles  2
- Victor Rivas Avila Victor Rivas Avila CEFS Vidrerenca  2
- Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  2
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  2
- Abdoulaye Sidibe Abdoulaye Sidibe CE Farners B  2
- Gerard Laguna Piñero Gerard Laguna Piñero At Sant Pol B  2
- John Lerik Diaz Garcia John Lerik Diaz Garcia CF Lloret B  2
- Josep Muniesa Ordeig Josep Muniesa Ordeig CE Angles  2
- Albert Freixa Sabater Albert Freixa Sabater CE Aro  2
- Aleix Moreno Bohils Aleix Moreno Bohils CF Arbúcies  2
- Ansumana Sanneh Camara Ansumana Sanneh Camara CE Farners B  2
- Albert Moreno Clara Albert Moreno Clara AD Sauleda  2
- Emilio  Roman Martinez Emilio Roman Martinez AD Sauleda  2
- Adria Molina Tresserras Adria Molina Tresserras Sils- La Selva CF  2
- Pau Dominguez Miñano Pau Dominguez Miñano UE Caldes de Malavella  2
- Ismael  Cabrera Gomez Ismael Cabrera Gomez CD Blanes B  2
- Diego  Sances Milan Diego Sances Milan UCE Celrà  2
- Ibrahima Saho Saho Ibrahima Saho Saho CE Farners B  2
- Lamini Barro Balisa Lamini Barro Balisa AD Cal AGuido  2
- Joan Tena Campos Joan Tena Campos Hostalric AT C.  2
- Alex Montero Caballero Alex Montero Caballero UE Caldes de Malavella  2
- Gerard Dominguez Lanchazo Gerard Dominguez Lanchazo UE Breda  2
- Alberto Ruiz Martinez Alberto Ruiz Martinez UE Calonge  2
- Adrian Moreno Fernandez Adrian Moreno Fernandez CE La Batlloria  2
- Pau Ros Perez Pau Ros Perez At Sant Pol B  2
- Diego  Zambrana Soriano Diego Zambrana Soriano CF Lloret B  2
- Pau Xicres Castañer Pau Xicres Castañer UE Caldes de Malavella  2
- Ismael Sande Guzman Ismael Sande Guzman AD Cal AGuido  2
- Sergio Platero Molina Sergio Platero Molina CD Blanes B  2
- Isiaka Sumareh Jankey Isiaka Sumareh Jankey CF Lloret B  2
- Jose Luis Jimenez Justo Jose Luis Jimenez Justo CEFS Vidrerenca  2
- Alex Fernandez Ligero Alex Fernandez Ligero UE Calonge  2
- Sergi Cordoba Cañaveras Sergi Cordoba Cañaveras Sils- La Selva CF  2
- Stiven Dominguez Lopez Stiven Dominguez Lopez CE Angles  2
- Bernat Carles Garriga Manyer Bernat Carles Garriga Manyer CF Arbúcies  2
- Raul Fernandez Jimenez Raul Fernandez Jimenez CF Lloret B  2
- Marc Gomez Casas Marc Gomez Casas CE Aro  2
- Joan Sanchez Correa Joan Sanchez Correa Hostalric AT C.  2
- Saad Wefak el Borji Saad Wefak el Borji AD Cal AGuido  2

Gols rebuts

#   Nom Equip Gols rebuts
1 David Mundo Ramos David Mundo Ramos CF Vilartagues 25
- Roger  Alvarez Morell Roger Alvarez Morell CF Arbúcies 25
3 Mario Coronado Cano Mario Coronado Cano Sils- La Selva CF 24
4 Santiago Amaya Moreno Santiago Amaya Moreno CE Aro 22
- Yusef Benatman Grande Yusef Benatman Grande AD Sauleda 22
6 Marc Martinez Garcia Marc Martinez Garcia UE Caldes de Malavella 20
7 Miquel Ferrer Salamaña Miquel Ferrer Salamaña CE Farners B 19
8 Sergio Gomez Bustamante Sergio Gomez Bustamante CF Lloret B 18
9 Felix Planas Angel Felix Planas Angel UCE Celrà 17
- Daniel Aguilar Vilchez Daniel Aguilar Vilchez Sils- La Selva CF 17
11 Gerard Villà Orrit Gerard Villà Orrit At Sant Pol B 16
- Angel Fernandez Bauer Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca 16
- Casper Andreas Wilken Berggren Casper Andreas Wilken Berggren At Sant Pol B 16
- Joan Fonalleras Nadal Joan Fonalleras Nadal UCE Celrà 16
15 Jordi Calvo Rodriguez Jordi Calvo Rodriguez Hostalric AT C. 14
- Toni Montero de Francisco Toni Montero de Francisco UE Calonge 14
- Sergi  Perez Torne Sergi Perez Torne Hostalric AT C. 14
- Pau Vilaro Creus Pau Vilaro Creus CE La Batlloria 14
- Joan Domenech Gismeros Joan Domenech Gismeros UE Breda 14
- Ivan  Blanco Rivera Ivan Blanco Rivera CD Blanes B 14
21 Aboubacare Kone Kone Aboubacare Kone Kone CD Blanes B 13
22 Jose Eduardo Garcia Paredes Jose Eduardo Garcia Paredes CE Angles 12
- Albert Martin Castany Albert Martin Castany CE Angles 12
24 Victor Kilian Argila Simon Victor Kilian Argila Simon CE Farners B 10
- Marc Sole Sureda Marc Sole Sureda UE Calonge 10
26 Roger Font Viader Roger Font Viader UE Breda  9
- Albert Salado Pratsevalls Albert Salado Pratsevalls UE Caldes de Malavella  9
- Sergi Castro Pelach Sergi Castro Pelach CF Vilartagues  9
29 Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas AD Sauleda  8
- Joaquin Bolivar Mañas Joaquin Bolivar Mañas CE La Batlloria  8
- Alvaro Gonzalez Lachazo Alvaro Gonzalez Lachazo CE La Batlloria  8
32 Joaquin Caballero Luna Joaquin Caballero Luna AD Cal AGuido  7
- Llorenç Gelpi Roca Llorenç Gelpi Roca CD Blanes B  7
34 Manel Leon Guerrero Manel Leon Guerrero CD Blanes B  5
- Enric Roquet Carreras Enric Roquet Carreras CF Arbúcies  5
- Marcos Vega Lafarga Marcos Vega Lafarga UCE Celrà  5
37 Jostyn Eli Galeano Cruz Jostyn Eli Galeano Cruz CE Angles  4
- August Planas Molina August Planas Molina CE La Batlloria  4
- Josep Muniesa Ordeig Josep Muniesa Ordeig CE Angles  4
40 Alberto Molina Eusebio Alberto Molina Eusebio CE Aro  3
- Ousman Ceesay Ceesay Ousman Ceesay Ceesay AD Cal AGuido  3
- Edgar Corredor Galan Edgar Corredor Galan CE Aro  3
43 Ibrahima Saho Saho Ibrahima Saho Saho CE Farners B  1
- Ander Imaz Carrasco Ander Imaz Carrasco CEFS Vidrerenca  1
- Alex Polo Osorio Alex Polo Osorio CF Lloret B  1
- Joan Font Viader Joan Font Viader UE Breda  1

Tarjeta Groga

#   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Daniel Ospina Cardona Daniel Ospina Cardona CE Angles 10
- Albert Punti Rocasalva Albert Punti Rocasalva CEFS Vidrerenca 10
3 David Freixas Cantal David Freixas Cantal CE La Batlloria  9
- Marçal Brunet Garcia Marçal Brunet Garcia CE La Batlloria  9
5 Jonathan Puignero Rodriguez Jonathan Puignero Rodriguez CE Aro  8
- Didac Guerrero Ramonet Didac Guerrero Ramonet CF Vilartagues  8
7 John Lerik Diaz Garcia John Lerik Diaz Garcia CF Lloret B  7
- Michel  Alcaide Vera Michel Alcaide Vera UE Calonge  7
- Marc Gomez Casas Marc Gomez Casas CE Aro  7
- Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas AD Sauleda  7
- Adria Buch Orra Adria Buch Orra UE Breda  7
- Enric Raya Guich Enric Raya Guich CE Farners B  7
- Aleix Urzay Gomez Aleix Urzay Gomez Sils- La Selva CF  7
- Marc Serra Vargas Marc Serra Vargas At Sant Pol B  7
- David  Reina Garcia David Reina Garcia CE La Batlloria  7
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla AD Sauleda  7
- Diego  Sances Milan Diego Sances Milan UCE Celrà  7
- Denis Flavius Micnea Denis Flavius Micnea UCE Celrà  7
19 Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria  6
- Eduard Maicas Sanz Eduard Maicas Sanz UE Caldes de Malavella  6
- Lamini Barro Balisa Lamini Barro Balisa AD Cal AGuido  6
- Horacio Carrasco Barreda Horacio Carrasco Barreda UCE Celrà  6
- Mohamed Chami Mohamed Chami AD Sauleda  6
24 Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CF Vilartagues  5
- Sergio Gomez Bustamante Sergio Gomez Bustamante CF Lloret B  5
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  5
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  5
- Alex Sieso Segura Alex Sieso Segura UE Breda  5
- Pau Auladell Rodriguez Pau Auladell Rodriguez UE Breda  5
- Adria Gonzalez Notario Adria Gonzalez Notario CE Aro  5
- Max Lucas Rasmussen Max Lucas Rasmussen At Sant Pol B  5
- Alberto Ruiz Martinez Alberto Ruiz Martinez UE Calonge  5
- Sergi Espigol Sanchez Sergi Espigol Sanchez Hostalric AT C.  5
- Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez AD Sauleda  5
- Robert Perez Alonso Robert Perez Alonso UE Calonge  5
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro  5
- Musa Touray Musa Touray UCE Celrà  5
- Lluis Morilla Lopez Lluis Morilla Lopez At Sant Pol B  5
- Guillem Pujolras Casadesus Guillem Pujolras Casadesus CF Arbúcies  5
- Joan Julia Lecuona Joan Julia Lecuona CE Aro  5
- Ismael Garrido Vares Ismael Garrido Vares CEFS Vidrerenca  5
- Jose Medina Medina Jose Medina Medina CF Arbúcies  5
43 Jordi Cordonet Viñas Jordi Cordonet Viñas CF Vilartagues  4
- Ruben Miron Garcia Ruben Miron Garcia CF Vilartagues  4
- Alex Montero Caballero Alex Montero Caballero UE Caldes de Malavella  4
- Marc Riera Vila Marc Riera Vila CF Lloret B  4
- Raul Casado Garcia Raul Casado Garcia Hostalric AT C.  4
- Arnau Torrent Planol Arnau Torrent Planol CE Farners B  4
- Roger Atienza Lopez Roger Atienza Lopez CE La Batlloria  4
- Eric Fernandez Diaz Eric Fernandez Diaz Sils- La Selva CF  4
- Pau Graupera Balado Pau Graupera Balado UE Breda  4
- Carlos Iruela Hernandez Carlos Iruela Hernandez CE Aro  4
- Alexis Garcia Pozo Alexis Garcia Pozo Hostalric AT C.  4
- Jordi Dalmau Martinez Jordi Dalmau Martinez Sils- La Selva CF  4
- Oriol Pages Lleixa Oriol Pages Lleixa UE Calonge  4
- David Esteban Vallory David Esteban Vallory AD Cal AGuido  4
- Abdoulaye Sidibe Abdoulaye Sidibe CE Farners B  4
- Maciu Maqueda Garcia Maciu Maqueda Garcia Sils- La Selva CF  4
- Moustapha El Bouchikihi El Bouchikihi Moustapha El Bouchikihi El Bouchikihi UE Breda  4
- Brian Perujo Cruz Brian Perujo Cruz AD Sauleda  4
- Alpha Omar Barry Alpha Omar Barry CD Blanes B  4
- Albert Freixa Sabater Albert Freixa Sabater CE Aro  4
- Issam Bouabdelli Quito Issam Bouabdelli Quito UE Calonge  4
- Eduard Manjon Maneu Eduard Manjon Maneu CE Farners B  4
- Robert Hernandez Martinez Robert Hernandez Martinez CF Lloret B  4
- Gabriel Attila Font Borza Gabriel Attila Font Borza CF Lloret B  4
- Josep Muniesa Ordeig Josep Muniesa Ordeig CE Angles  4
- Mohamed Karroum Mohamed Karroum AD Sauleda  4
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  4
- Lluis Medir Llorens Lluis Medir Llorens At Sant Pol B  4
- Josep Maria Bueno Trigo Josep Maria Bueno Trigo AD Cal AGuido  4
72 Xavier Lorente Martinez Xavier Lorente Martinez CF Vilartagues  3
- Isiaka Sumareh Jankey Isiaka Sumareh Jankey CF Lloret B  3
- Gerard Casajuana Murgui Gerard Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  3
- Demba Drammeh Drammeh Demba Drammeh Drammeh CD Blanes B  3
- Jordi Placis Gallardo Jordi Placis Gallardo CD Blanes B  3
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro  3
- Marc Raya Guich Marc Raya Guich CE Farners B  3
- Daniel Garcia Lanzas Daniel Garcia Lanzas CE La Batlloria  3
- Sergi Atienza Lopez Sergi Atienza Lopez CE La Batlloria  3
- Arnau Muniesa Masso Arnau Muniesa Masso CE La Batlloria  3
- Ivan Montero Toro Ivan Montero Toro UE Breda  3
- Daniel Pajon Serrano Daniel Pajon Serrano UE Caldes de Malavella  3
- Omar Kanteh Ndaw Omar Kanteh Ndaw CE Angles  3
- Allal Zerouali Allal Zerouali CE Angles  3
- Javier Martinez Aguilera Javier Martinez Aguilera CEFS Vidrerenca  3
- David  Ruiz Cardenas David Ruiz Cardenas AD Cal AGuido  3
- Sergi Campos Sarasa Sergi Campos Sarasa CE La Batlloria  3
- Ahmed Bellachi Ahmed Bellachi AD Sauleda  3
- Lauren Ortiz Lamas Lauren Ortiz Lamas CF Vilartagues  3
- Francisco  Molas Muñoz Francisco Molas Muñoz CEFS Vidrerenca  3
- Ruben Gaspar Carrillo Ruben Gaspar Carrillo Hostalric AT C.  3
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez Sils- La Selva CF  3
- Marc Lopez Jimenez Marc Lopez Jimenez UE Breda  3
- David Domingo Esteve David Domingo Esteve UE Calonge  3
- David Pinto Rius David Pinto Rius UE Caldes de Malavella  3
- Bilal Hamzaoui Bilal Hamzaoui CF Vilartagues  3
- Yusef Benatman Grande Yusef Benatman Grande AD Sauleda  3
- Pau Torralba Ruiz Pau Torralba Ruiz AD Sauleda  3
- Saad Wefak el Borji Saad Wefak el Borji AD Cal AGuido  3

Tarjeta Groga/vermel

#   Nom Equip Tarjeta Groga/vermel
1 Juanjo  Fuentes Zuñiga Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF  1
- Josep Muniesa Ordeig Josep Muniesa Ordeig CE Angles  1
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez Sils- La Selva CF  1
- Mario Coronado Cano Mario Coronado Cano Sils- La Selva CF  1
- Aleix Urzay Gomez Aleix Urzay Gomez Sils- La Selva CF  1

Tarjeta Vermella

#   Nom Equip Tarjeta Vermella
1 Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CF Vilartagues  1
- Ruben Miron Garcia Ruben Miron Garcia CF Vilartagues  1
- Carlos Martinez Calle Carlos Martinez Calle CEFS Vidrerenca  1
- Victor Kilian Argila Simon Victor Kilian Argila Simon CE Farners B  1
- Adrian Moreno Fernandez Adrian Moreno Fernandez CE La Batlloria  1
- Sergi Salas Pedragosa Sergi Salas Pedragosa CF Lloret B  1
- Bilal Hamzaoui Bilal Hamzaoui CF Vilartagues  1
- Oussama Ngout Oussama Ngout CF Arbúcies  1
- Manel Planchart Badenas Manel Planchart Badenas CF Arbúcies  1
- Ignacio  Pastor Pradera Ignacio Pastor Pradera AD Sauleda  1
- Ismael Garrido Vares Ismael Garrido Vares CEFS Vidrerenca  1
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UE Caldes de Malavella  1
- Alejandro Cornejo Leon Alejandro Cornejo Leon CF Vilartagues  1
- Denis Flavius Micnea Denis Flavius Micnea UCE Celrà  1
- Felix Planas Angel Felix Planas Angel UCE Celrà  1
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla AD Sauleda  1
- Isiaka Sumareh Jankey Isiaka Sumareh Jankey CF Lloret B  1
- Bernat Carles Garriga Manyer Bernat Carles Garriga Manyer CF Arbúcies  1
- Ferran Vila Bassas Ferran Vila Bassas Hostalric AT C.  1
- Alexis Garcia Pozo Alexis Garcia Pozo Hostalric AT C.  1
- David Mundo Ramos David Mundo Ramos CF Vilartagues  1
- Moustapha El Bouchikihi El Bouchikihi Moustapha El Bouchikihi El Bouchikihi UE Breda  1
- Guillem Pujolras Casadesus Guillem Pujolras Casadesus CF Arbúcies  1
- Marc Dilme Alvarez Marc Dilme Alvarez CF Arbúcies  1
- Marc Miquel Novalbos Marc Miquel Novalbos UE Calonge  1
- Sergio Gomez Bustamante Sergio Gomez Bustamante CF Lloret B  1
- Joel Vilalta Vega Joel Vilalta Vega CE Angles  1

Gol en propia porta

#   Nom Equip Gol en propia porta
1 Robert Perez Alonso Robert Perez Alonso UE Calonge  1
- Bruno Mauro Vanini Rocha Bruno Mauro Vanini Rocha CD Blanes B  1
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla AD Sauleda  1
- Sergi Mateu Coll Sergi Mateu Coll CD Blanes B  1