Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Calendari: tots els equips | 3a catalana grup 17


# Jornada Dia Hora Equip Local       Equip visitant Resultat
1 Jornada 1 03.10.2020 15:30 h Sils- La Selva CF - CE La Batlloria_ - _
1 Jornada 1 03.10.2020 16:00 h CF Arbúcies - CEFS Vidrerenca_ - _
1 Jornada 1 03.10.2020 16:00 h AD Sauleda - CE Farners B_ - _
1 Jornada 1 03.10.2020 16:30 h UCE Celrà - UE Calonge_ - _
1 Jornada 1 03.10.2020 18:00 h Hostalric AT C. - CE Aro _ - _
1 Jornada 1 04.10.2020 12:00 h AD Cal AGuido - CD Blanes B_ - _
1 Jornada 1 04.10.2020 16:00 h CF Vilartagues - UE Caldes de Malavella_ - _
1 Jornada 1 04.10.2020 16:30 h UE Breda - At Sant Pol B_ - _
1 Jornada 1 04.10.2020 17:00 h CE Angles - CF Lloret B_ - _
2 Jornada 2 10.10.2020 15:30 h CD Blanes B - CF Arbúcies_ - _
2 Jornada 2 10.10.2020 16:00 h UE Caldes de Malavella - UE Breda_ - _
2 Jornada 2 10.10.2020 16:00 h UE Calonge - CE Angles_ - _
2 Jornada 2 10.10.2020 16:00 h CE Aro - AD Cal AGuido_ - _
2 Jornada 2 10.10.2020 16:00 h CE Farners B - Hostalric AT C._ - _
2 Jornada 2 11.10.2020 12:00 h CEFS Vidrerenca - UCE Celrà_ - _
2 Jornada 2 11.10.2020 12:00 h At Sant Pol B - Sils- La Selva CF_ - _
2 Jornada 2 11.10.2020 16:00 h CF Lloret B - CF Vilartagues_ - _
2 Jornada 2 11.10.2020 17:00 h CE La Batlloria - AD Sauleda_ - _
2 Jornada 2 16.10.2020 16:00 h UE Caldes de Malavella - CF Lloret B_ - _
3 Jornada 3 16.10.2020 16:00 h UE Breda - Sils- La Selva CF_ - _
3 Jornada 3 17.10.2020 16:00 h CF Arbúcies - CE Aro _ - _
3 Jornada 3 17.10.2020 16:00 h CF Vilartagues - UE Calonge_ - _
3 Jornada 3 17.10.2020 16:00 h UE Caldes de Malavella - CF Lloret B_ - _
3 Jornada 3 17.10.2020 16:00 h AD Sauleda - At Sant Pol B_ - _
3 Jornada 3 17.10.2020 16:30 h UCE Celrà - CD Blanes B_ - _
3 Jornada 3 17.10.2020 18:00 h Hostalric AT C. - CE La Batlloria_ - _
3 Jornada 3 18.10.2020 12:00 h AD Cal AGuido - CE Farners B_ - _
3 Jornada 3 18.10.2020 17:00 h CE Angles - CEFS Vidrerenca_ - _
4 Jornada 4 24.10.2020 15:30 h CD Blanes B - CE Angles_ - _
4 Jornada 4 24.10.2020 15:30 h Sils- La Selva CF - AD Sauleda_ - _
4 Jornada 4 24.10.2020 16:00 h UE Calonge - UE Caldes de Malavella_ - _
4 Jornada 4 24.10.2020 16:00 h CE Aro - UCE Celrà_ - _
4 Jornada 4 24.10.2020 16:00 h CE Farners B - CF Arbúcies_ - _
4 Jornada 4 25.10.2020 12:00 h CEFS Vidrerenca - CF Vilartagues_ - _
4 Jornada 4 25.10.2020 12:00 h At Sant Pol B - Hostalric AT C._ - _
4 Jornada 4 25.10.2020 16:00 h CF Lloret B - UE Breda_ - _
4 Jornada 4 25.10.2020 17:00 h CE La Batlloria - AD Cal AGuido_ - _
5 Jornada 5 31.10.2020 16:00 h UE Caldes de Malavella - CEFS Vidrerenca_ - _
5 Jornada 5 31.10.2020 16:00 h CF Arbúcies - CE La Batlloria_ - _
5 Jornada 5 31.10.2020 16:30 h UCE Celrà - CE Farners B_ - _
5 Jornada 5 31.10.2020 18:00 h Hostalric AT C. - Sils- La Selva CF_ - _
5 Jornada 5 01.11.2020 12:00 h AD Cal AGuido - At Sant Pol B_ - _
5 Jornada 5 01.11.2020 16:00 h CF Lloret B - UE Calonge_ - _
5 Jornada 5 01.11.2020 16:00 h CF Vilartagues - CD Blanes B_ - _
5 Jornada 5 01.11.2020 16:30 h UE Breda - AD Sauleda_ - _
5 Jornada 5 01.11.2020 17:00 h CE Angles - CE Aro _ - _
6 Jornada 6 07.11.2020 15:30 h CD Blanes B - UE Caldes de Malavella_ - _
6 Jornada 6 07.11.2020 15:30 h Sils- La Selva CF - AD Cal AGuido_ - _
6 Jornada 6 07.11.2020 16:00 h UE Calonge - UE Breda_ - _
6 Jornada 6 07.11.2020 16:00 h CE Aro - CF Vilartagues_ - _
6 Jornada 6 07.11.2020 16:00 h CE Farners B - CE Angles_ - _
6 Jornada 6 07.11.2020 16:00 h AD Sauleda - Hostalric AT C._ - _
6 Jornada 6 08.11.2020 12:00 h CEFS Vidrerenca - CF Lloret B_ - _
6 Jornada 6 08.11.2020 12:00 h At Sant Pol B - CF Arbúcies_ - _
6 Jornada 6 08.11.2020 17:00 h CE La Batlloria - UCE Celrà_ - _
7 Jornada 7 14.11.2020 16:00 h UE Calonge - CEFS Vidrerenca_ - _
7 Jornada 7 14.11.2020 16:00 h UE Caldes de Malavella - CE Aro _ - _
7 Jornada 7 14.11.2020 16:00 h CF Arbúcies - Sils- La Selva CF_ - _
7 Jornada 7 14.11.2020 16:30 h UCE Celrà - At Sant Pol B_ - _
7 Jornada 7 15.11.2020 12:00 h AD Cal AGuido - AD Sauleda_ - _
7 Jornada 7 15.11.2020 16:00 h CF Lloret B - CD Blanes B_ - _
7 Jornada 7 15.11.2020 16:00 h CF Vilartagues - CE Farners B_ - _
7 Jornada 7 15.11.2020 16:30 h UE Breda - Hostalric AT C._ - _
7 Jornada 7 15.11.2020 17:00 h CE Angles - CE La Batlloria_ - _
8 Jornada 8 21.11.2020 15:30 h CD Blanes B - UE Calonge_ - _
8 Jornada 8 21.11.2020 15:30 h Sils- La Selva CF - UCE Celrà_ - _
8 Jornada 8 21.11.2020 16:00 h CE Aro - CF Lloret B_ - _
8 Jornada 8 21.11.2020 16:00 h CE Farners B - UE Caldes de Malavella_ - _
8 Jornada 8 21.11.2020 16:00 h AD Sauleda - CF Arbúcies_ - _
8 Jornada 8 21.11.2020 18:00 h Hostalric AT C. - AD Cal AGuido_ - _
8 Jornada 8 22.11.2020 12:00 h CEFS Vidrerenca - UE Breda_ - _
8 Jornada 8 22.11.2020 12:00 h At Sant Pol B - CE Angles_ - _
8 Jornada 8 22.11.2020 17:00 h CE La Batlloria - CF Vilartagues_ - _
9 Jornada 9 28.11.2020 16:00 h UE Calonge - CE Aro _ - _
9 Jornada 9 28.11.2020 16:00 h UE Caldes de Malavella - CE La Batlloria_ - _
9 Jornada 9 28.11.2020 16:00 h CF Arbúcies - Hostalric AT C._ - _
9 Jornada 9 28.11.2020 16:30 h UCE Celrà - AD Sauleda_ - _
9 Jornada 9 29.11.2020 12:00 h CEFS Vidrerenca - CD Blanes B_ - _
9 Jornada 9 29.11.2020 16:00 h CF Lloret B - CE Farners B_ - _
9 Jornada 9 29.11.2020 16:00 h CF Vilartagues - At Sant Pol B_ - _
9 Jornada 9 29.11.2020 16:30 h UE Breda - AD Cal AGuido_ - _
9 Jornada 9 29.11.2020 17:00 h CE Angles - Sils- La Selva CF_ - _
10 Jornada 10 05.12.2020 15:30 h CD Blanes B - UE Breda_ - _
10 Jornada 10 05.12.2020 15:30 h Sils- La Selva CF - CF Vilartagues_ - _
10 Jornada 10 05.12.2020 16:00 h CE Aro - CEFS Vidrerenca_ - _
10 Jornada 10 05.12.2020 16:00 h CE Farners B - UE Calonge_ - _
10 Jornada 10 05.12.2020 16:00 h AD Sauleda - CE Angles_ - _
10 Jornada 10 05.12.2020 18:00 h Hostalric AT C. - UCE Celrà_ - _
10 Jornada 10 06.12.2020 12:00 h At Sant Pol B - UE Caldes de Malavella_ - _
10 Jornada 10 06.12.2020 12:00 h AD Cal AGuido - CF Arbúcies_ - _
10 Jornada 10 06.12.2020 17:00 h CE La Batlloria - CF Lloret B_ - _
11 Jornada 11 12.12.2020 15:30 h CD Blanes B - CE Aro _ - _
11 Jornada 11 12.12.2020 16:00 h UE Calonge - CE La Batlloria_ - _
11 Jornada 11 12.12.2020 16:00 h UE Caldes de Malavella - Sils- La Selva CF_ - _
11 Jornada 11 12.12.2020 16:30 h UCE Celrà - AD Cal AGuido_ - _
11 Jornada 11 13.12.2020 12:00 h CEFS Vidrerenca - CE Farners B_ - _
11 Jornada 11 13.12.2020 16:00 h CF Lloret B - At Sant Pol B_ - _
11 Jornada 11 13.12.2020 16:00 h CF Vilartagues - AD Sauleda_ - _
11 Jornada 11 13.12.2020 16:30 h UE Breda - CF Arbúcies_ - _
11 Jornada 11 13.12.2020 17:00 h CE Angles - Hostalric AT C._ - _
12 Jornada 12 19.12.2020 15:30 h Sils- La Selva CF - CF Lloret B_ - _
12 Jornada 12 19.12.2020 16:00 h CE Aro - UE Breda_ - _
12 Jornada 12 19.12.2020 16:00 h CE Farners B - CD Blanes B_ - _
12 Jornada 12 19.12.2020 16:00 h AD Sauleda - UE Caldes de Malavella_ - _
12 Jornada 12 19.12.2020 16:00 h CF Arbúcies - UCE Celrà_ - _
12 Jornada 12 19.12.2020 18:00 h Hostalric AT C. - CF Vilartagues_ - _
12 Jornada 12 20.12.2020 12:00 h At Sant Pol B - UE Calonge_ - _
12 Jornada 12 20.12.2020 12:00 h AD Cal AGuido - CE Angles_ - _
12 Jornada 12 20.12.2020 17:00 h CE La Batlloria - CEFS Vidrerenca_ - _
13 Jornada 13 09.01.2021 15:30 h CD Blanes B - CE La Batlloria_ - _
13 Jornada 13 09.01.2021 16:00 h CE Aro - CE Farners B_ - _
13 Jornada 13 09.01.2021 16:00 h UE Calonge - Sils- La Selva CF_ - _
13 Jornada 13 09.01.2021 16:00 h UE Caldes de Malavella - Hostalric AT C._ - _
13 Jornada 13 10.01.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - At Sant Pol B_ - _
13 Jornada 13 10.01.2021 16:00 h CF Lloret B - AD Sauleda_ - _
13 Jornada 13 10.01.2021 16:00 h CF Vilartagues - AD Cal AGuido_ - _
13 Jornada 13 10.01.2021 16:30 h UE Breda - UCE Celrà_ - _
13 Jornada 13 15.04.2021 17:00 h CE Angles - CF Arbúcies_ - _
14 Jornada 14 16.01.2021 15:30 h Sils- La Selva CF - CEFS Vidrerenca_ - _
14 Jornada 14 16.01.2021 16:00 h CE Farners B - UE Breda_ - _
14 Jornada 14 16.01.2021 16:00 h AD Sauleda - UE Calonge_ - _
14 Jornada 14 16.01.2021 16:00 h CF Arbúcies - CF Vilartagues_ - _
14 Jornada 14 16.01.2021 16:30 h UCE Celrà - CE Angles_ - _
14 Jornada 14 16.01.2021 18:00 h Hostalric AT C. - CF Lloret B_ - _
14 Jornada 14 17.01.2021 12:00 h At Sant Pol B - CD Blanes B_ - _
14 Jornada 14 17.01.2021 12:00 h AD Cal AGuido - UE Caldes de Malavella_ - _
14 Jornada 14 17.01.2021 17:00 h CE La Batlloria - CE Aro _ - _
15 Jornada 15 23.01.2021 15:30 h CD Blanes B - Sils- La Selva CF_ - _
15 Jornada 15 23.01.2021 16:00 h CE Farners B - CE La Batlloria_ - _
15 Jornada 15 23.01.2021 16:00 h CE Aro - At Sant Pol B_ - _
15 Jornada 15 23.01.2021 16:00 h UE Calonge - Hostalric AT C._ - _
15 Jornada 15 23.01.2021 16:00 h UE Caldes de Malavella - CF Arbúcies_ - _
15 Jornada 15 24.01.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - AD Sauleda_ - _
15 Jornada 15 24.01.2021 16:00 h CF Lloret B - AD Cal AGuido_ - _
15 Jornada 15 24.01.2021 16:00 h CF Vilartagues - UCE Celrà_ - _
15 Jornada 15 24.01.2021 16:30 h UE Breda - CE Angles_ - _
16 Jornada 16 30.01.2021 15:30 h Sils- La Selva CF - CE Aro _ - _
16 Jornada 16 30.01.2021 16:00 h AD Sauleda - CD Blanes B_ - _
16 Jornada 16 30.01.2021 16:00 h CF Arbúcies - CF Lloret B_ - _
16 Jornada 16 30.01.2021 16:30 h UCE Celrà - UE Caldes de Malavella_ - _
16 Jornada 16 30.01.2021 18:00 h Hostalric AT C. - CEFS Vidrerenca_ - _
16 Jornada 16 31.01.2021 12:00 h At Sant Pol B - CE Farners B_ - _
16 Jornada 16 31.01.2021 12:00 h AD Cal AGuido - UE Calonge_ - _
16 Jornada 16 31.01.2021 16:30 h UE Breda - CE La Batlloria_ - _
16 Jornada 16 31.01.2021 17:00 h CE Angles - CF Vilartagues_ - _
17 Jornada 17 06.02.2021 15:30 h CD Blanes B - Hostalric AT C._ - _
17 Jornada 17 06.02.2021 16:00 h CE Farners B - Sils- La Selva CF_ - _
17 Jornada 17 06.02.2021 16:00 h CE Aro - AD Sauleda_ - _
17 Jornada 17 06.02.2021 16:00 h UE Calonge - CF Arbúcies_ - _
17 Jornada 17 06.02.2021 16:00 h UE Caldes de Malavella - CE Angles_ - _
17 Jornada 17 07.02.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - AD Cal AGuido_ - _
17 Jornada 17 07.02.2021 16:00 h CF Lloret B - UCE Celrà_ - _
17 Jornada 17 07.02.2021 16:00 h CF Vilartagues - UE Breda_ - _
17 Jornada 17 07.02.2021 17:00 h CE La Batlloria - At Sant Pol B_ - _
18 Jornada 18 13.02.2021 15:30 h CD Blanes B - AD Cal AGuido_ - _
18 Jornada 18 13.02.2021 16:00 h UE Caldes de Malavella - CF Vilartagues_ - _
18 Jornada 18 13.02.2021 16:00 h UE Calonge - UCE Celrà_ - _
18 Jornada 18 13.02.2021 16:00 h CE Aro - Hostalric AT C._ - _
18 Jornada 18 13.02.2021 16:00 h CE Farners B - AD Sauleda_ - _
18 Jornada 18 14.02.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - CF Arbúcies_ - _
18 Jornada 18 14.02.2021 12:00 h At Sant Pol B - UE Breda_ - _
18 Jornada 18 14.02.2021 16:00 h CF Lloret B - CE Angles_ - _
18 Jornada 18 14.02.2021 17:00 h CE La Batlloria - Sils- La Selva CF_ - _
19 Jornada 19 20.02.2021 15:30 h Sils- La Selva CF - At Sant Pol B_ - _
19 Jornada 19 20.02.2021 16:00 h UCE Celrà - CEFS Vidrerenca_ - _
19 Jornada 19 20.02.2021 16:00 h CF Arbúcies - CD Blanes B_ - _
19 Jornada 19 20.02.2021 16:00 h AD Sauleda - CE La Batlloria_ - _
19 Jornada 19 20.02.2021 18:00 h Hostalric AT C. - CE Farners B_ - _
19 Jornada 19 21.02.2021 12:00 h AD Cal AGuido - CE Aro _ - _
19 Jornada 19 21.02.2021 16:00 h CF Vilartagues - CF Lloret B_ - _
19 Jornada 19 21.02.2021 16:30 h UE Breda - UE Caldes de Malavella_ - _
19 Jornada 19 21.02.2021 17:00 h CE Angles - UE Calonge_ - _
20 Jornada 20 27.02.2021 15:30 h CD Blanes B - UCE Celrà_ - _
20 Jornada 20 27.02.2021 15:30 h Sils- La Selva CF - UE Breda_ - _
20 Jornada 20 27.02.2021 16:00 h UE Calonge - CF Vilartagues_ - _
20 Jornada 20 27.02.2021 16:00 h CE Aro - CF Arbúcies_ - _
20 Jornada 20 27.02.2021 16:00 h CE Farners B - AD Cal AGuido_ - _
20 Jornada 20 28.02.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - CE Angles_ - _
20 Jornada 20 28.02.2021 12:00 h At Sant Pol B - AD Sauleda_ - _
20 Jornada 20 28.02.2021 16:00 h CF Lloret B - UE Caldes de Malavella_ - _
20 Jornada 20 28.02.2021 17:00 h CE La Batlloria - Hostalric AT C._ - _
21 Jornada 21 06.03.2021 16:00 h UE Caldes de Malavella - UE Calonge_ - _
21 Jornada 21 06.03.2021 16:00 h CF Arbúcies - CE Farners B_ - _
21 Jornada 21 06.03.2021 16:00 h AD Sauleda - Sils- La Selva CF_ - _
21 Jornada 21 06.03.2021 16:30 h UCE Celrà - CE Aro _ - _
21 Jornada 21 06.03.2021 18:00 h Hostalric AT C. - At Sant Pol B_ - _
21 Jornada 21 07.03.2021 12:00 h AD Cal AGuido - CE La Batlloria_ - _
21 Jornada 21 07.03.2021 16:00 h CF Vilartagues - CEFS Vidrerenca_ - _
21 Jornada 21 07.03.2021 16:30 h UE Breda - CF Lloret B_ - _
21 Jornada 21 07.03.2021 17:00 h CE Angles - CD Blanes B_ - _
22 Jornada 22 13.03.2021 15:30 h CD Blanes B - CF Vilartagues_ - _
22 Jornada 22 13.03.2021 15:30 h Sils- La Selva CF - Hostalric AT C._ - _
22 Jornada 22 13.03.2021 16:00 h UE Calonge - CF Lloret B_ - _
22 Jornada 22 13.03.2021 16:00 h CE Aro </