Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Totes: 3a catalana G18


Gol

#   Nom Equip Gol
1 Josep Muniesa Ordeig Josep Muniesa Ordeig CE Angles 33
2 Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez AD Sauleda 27
3 Ivan Montero Toro Ivan Montero Toro UE Breda 24
- Denis Flavius Micnea Denis Flavius Micnea UCE Celrà 24
5 Marc Cuchillo Muñoz Marc Cuchillo Muñoz UE Calonge 23
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro 23
7 Pau Sala Iglesias Pau Sala Iglesias CEFS Vidrerenca 19
8 Pol Martinez de Huete Turon Pol Martinez de Huete Turon CE Farners B 18
- Mossa Juwara Gaki Mossa Juwara Gaki CE Cristinenc 18
10 Alex Jimenez Espejo Alex Jimenez Espejo Hostalric AT C. 17
- Mohamadou Krubally Dumbaya Mohamadou Krubally Dumbaya CE Farners B 17
- Diego  Zambrana Soriano Diego Zambrana Soriano CF Lloret B 17
- Jordi Dalmau Martinez Jordi Dalmau Martinez Sils- La Selva CF 17
14 Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard Hostalric AT C. 16
- Eric Fernandez Diaz Eric Fernandez Diaz Sils- La Selva CF 16
16 Adrian Antequera Martin Adrian Antequera Martin CE Cristinenc 15
- Ferran Vila Bassas Ferran Vila Bassas Hostalric AT C. 15
18 Adria Ortega Cabaño Adria Ortega Cabaño AD Sauleda 14
- Francesc Guitart Sabater Francesc Guitart Sabater CEFS Vidrerenca 14
20 Gerard Dominguez Lanchazo Gerard Dominguez Lanchazo UE Breda 12
- Aly Touray Touray Aly Touray Touray Juventus Lloret CF 12
- Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera UE Breda 12
- Sergi Moradell Cabrejas Sergi Moradell Cabrejas Sant Feliu Guixols CF B 12
- Ansumana Sanneh Camara Ansumana Sanneh Camara CE Farners B 12
- Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas Sils- La Selva CF 12

Gols rebuts

#   Nom Equip Gols rebuts
1 Francisco Alejandro Fernandez Mora Francisco Alejandro Fernandez Mora CE Farners B 73
2 Daniel Gomez Cruz Daniel Gomez Cruz AD Sauleda 58
3 Albert Salado Pratsevalls Albert Salado Pratsevalls UE Caldes de Malavella 51
4 Mario Coronado Cano Mario Coronado Cano Sils- La Selva CF 50
5 Sergi  Perez Torne Sergi Perez Torne Hostalric AT C. 49
- David Mundo Ramos David Mundo Ramos Sant Feliu Guixols CF B 49
7 Felix Planas Angel Felix Planas Angel UCE Celrà 48
8 Oriol Lopez Perez Oriol Lopez Perez CE Angles 41
9 Marcos Vega Lafarga Marcos Vega Lafarga UCE Celrà 40
10 Angel Fernandez Bauer Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca 38
- Lluis Anglada Llobet Lluis Anglada Llobet CE Cristinenc 38
12 Aboubacare Kone Kone Aboubacare Kone Kone CD Blanes B 36
13 Pere Berrocal Viedma Pere Berrocal Viedma CD Blanes B 35
- Eburahima Jabbi Jabbi Eburahima Jabbi Jabbi CE Aro 35
15 Assane Sakho Assane Sakho Penya Bons Aires Salt 33
16 Roger Font Viader Roger Font Viader UE Breda 32
17 Sergio Gomez Bustamante Sergio Gomez Bustamante CF Lloret B 28
18 Ricard Rosello Costa Ricard Rosello Costa CE Cristinenc 27
19 Jose Eduardo Garcia Paredes Jose Eduardo Garcia Paredes CE Angles 24
20 Jordi Calvo Rodriguez Jordi Calvo Rodriguez Hostalric AT C. 22
- Roger  Alvarez Morell Roger Alvarez Morell CF Arbúcies 22
22 Angel Martí Pla Angel Martí Pla Penya Bons Aires Salt 21
- David Clapes Delgado David Clapes Delgado UE Caldes de Malavella 21
- Joan Vall llosera i Pujolras Joan Vall llosera i Pujolras CF Arbúcies 21
25 Matias Ruben Acevedo Matias Ruben Acevedo Juventus Lloret CF 18

Tarjeta Groga

#   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez AD Sauleda 18
2 Jordi Capdevila Casas Jordi Capdevila Casas CE Angles 17
3 Roberto Adrian Ciortan Roberto Adrian Ciortan CF Arbúcies 15
4 Gerard Dominguez Lanchazo Gerard Dominguez Lanchazo UE Breda 14
- Denis Flavius Micnea Denis Flavius Micnea UCE Celrà 14
- Ignacio  Pastor Pradera Ignacio Pastor Pradera AD Sauleda 14
- Victor Sabastian Bonozzola Victor Sabastian Bonozzola CE Cristinenc 14
8 Eduard Maicas Sanz Eduard Maicas Sanz UE Caldes de Malavella 13
- Marc Ribas Clavaguera Marc Ribas Clavaguera UCE Celrà 13
- Alpha Omar Barry Alpha Omar Barry CD Blanes B 13
- Sergi Espigol Sanchez Sergi Espigol Sanchez Hostalric AT C. 13
12 Rida  El Asri El Younoussi Rida El Asri El Younoussi UCE Celrà 12
- Albert Punti Rocasalva Albert Punti Rocasalva CEFS Vidrerenca 12
- Diego  Sances Milan Diego Sances Milan UCE Celrà 12
- Jose Medina Medina Jose Medina Medina CF Arbúcies 12
- Joan Julia Lecuona Joan Julia Lecuona CE Aro 12
- Josep Muniesa Ordeig Josep Muniesa Ordeig CE Angles 12
- Robert Perez Alonso Robert Perez Alonso UE Calonge 12
- Alex Camacho Mas Alex Camacho Mas CF Lloret B 12
20 Ferran Vila Bassas Ferran Vila Bassas Hostalric AT C. 11
- David Talleda Diaz David Talleda Diaz CF Arbúcies 11
- Diego  Zambrana Soriano Diego Zambrana Soriano CF Lloret B 11
- Aniol  Ribera Fernandez Aniol Ribera Fernandez Penya Bons Aires Salt 11
- Jonathan  Tortoras Comas Jonathan Tortoras Comas Sils- La Selva CF 11
- Marc Gomez Garcia Marc Gomez Garcia CF Arbúcies 11

Tarjeta Vermella

#   Nom Equip Tarjeta Vermella
1 Hugo Acevedo Barreras Hugo Acevedo Barreras CD Blanes B  2
- Albert Punti Rocasalva Albert Punti Rocasalva CEFS Vidrerenca  2
3 Eudald Valenti Sarra Eudald Valenti Sarra CEFS Vidrerenca  1
- Marc Gomez Garcia Marc Gomez Garcia CF Arbúcies  1
- Alpha Omar Barry Alpha Omar Barry CD Blanes B  1
- Oriol Pages Lleixa Oriol Pages Lleixa UE Calonge  1
- Alexis Garcia Pozo Alexis Garcia Pozo Hostalric AT C.  1
- Denis Flavius Micnea Denis Flavius Micnea UCE Celrà  1
- Angel Fernandez Bauer Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca  1
- Joaquin Galvez Cantalejo Joaquin Galvez Cantalejo CD Blanes B  1
- Aleksandar Dzhedonge Laodingao Aleksandar Dzhedonge Laodingao CF Lloret B  1
- Matias Ruben Acevedo Matias Ruben Acevedo Juventus Lloret CF  1
- Juan Garcia Presas Juan Garcia Presas CE Aro  1
- Marti Oliveira Vicens Marti Oliveira Vicens Penya Bons Aires Salt  1
- Joan  Morales Budo Joan Morales Budo Sant Feliu Guixols CF B  1
- Alejandro Galvez Hernandez Alejandro Galvez Hernandez CE Aro  1
- Joan Agell Mas Joan Agell Mas Hostalric AT C.  1
- Isaac Castillo Sanchez Isaac Castillo Sanchez Juventus Lloret CF  1
- Angel  Rivera Orellana Angel Rivera Orellana AD Sauleda  1
- Cristian Marian Craciun Cristian Marian Craciun CEFS Vidrerenca  1
- Lautaro Julian Bareyro Lautaro Julian Bareyro CE Aro  1
- Santiago Amaya Moreno Santiago Amaya Moreno CE Aro  1
- Marc Gomez Casas Marc Gomez Casas CE Aro  1
- Jordi Paradera Clara Jordi Paradera Clara CE Aro  1
- Javier Martinez Egea Javier Martinez Egea CE Angles  1

Gol en propia porta

#   Nom Equip Gol en propia porta
1 Marc Ribas Clavaguera Marc Ribas Clavaguera UCE Celrà  2
- David Ruiz Martinez David Ruiz Martinez CE Cristinenc  2
3 Marc Sala Iglesias Marc Sala Iglesias CEFS Vidrerenca  1
- Pau Torralba Ruiz Pau Torralba Ruiz AD Sauleda  1
- Marc Riera Vila Marc Riera Vila CF Lloret B  1
- Ansumana Sussoh Sanneh Ansumana Sussoh Sanneh CE Farners B  1
- Ignacio  Pastor Pradera Ignacio Pastor Pradera AD Sauleda  1
- Javier Martinez Egea Javier Martinez Egea CE Angles  1
- Olban Wilfredo Castro Sacasa Olban Wilfredo Castro Sacasa UCE Celrà  1
- Marc Rubert Rodriguez Marc Rubert Rodriguez Sils- La Selva CF  1
- Daniel Mendez Soler Daniel Mendez Soler UE Caldes de Malavella  1
- Sergi  Perez Torne Sergi Perez Torne Hostalric AT C.  1