Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Totes: Segona Catalana Grup 1 B


Gol

#   Nom Equip Gol
1 David Busto Miño David Busto Miño CD Malgrat  5
2 Marc Cuchillo Muñoz Marc Cuchillo Muñoz UE Calonge  4
3 Ramon Franch Hughet Ramon Franch Hughet EF Girones Sabat  2
- Ivan Anaya Guisado Ivan Anaya Guisado AD Cal AGuido  2
- Roger Parals Teixidor Roger Parals Teixidor CE Farners  2
6 Ismail Haidour Haidour Ismail Haidour Haidour CE Farners  1
- Roger Valenti Barbe Roger Valenti Barbe CE Farners  1
- Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  1
- Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  1
- Elton Ricardo Espinal Chavarria Elton Ricardo Espinal Chavarria CE Unió Girona  1
- David Fernandez Collell David Fernandez Collell EF Girones Sabat  1
- Lauro Techeira Ciscar Lauro Techeira Ciscar CE Unió Girona  1
- Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Quart  1
- Brian Alejandro Suarez Araujo Brian Alejandro Suarez Araujo CD Malgrat  1
- Ivan Palacio Holgado Ivan Palacio Holgado CD Malgrat  1
- Alex Almar Salgado Alex Almar Salgado UD Cassa  1
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners  1
- Carles Lidon Nicolas Carles Lidon Nicolas UE Quart  1
- Omar Sillah Cessay Omar Sillah Cessay UE Quart  1
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Quart  1
- Juan Moncusi Bielsa Juan Moncusi Bielsa UE Tossa  1
- Alenjandro  Fernandez Mañas Alenjandro Fernandez Mañas UE Tossa  1
- Adria Cordones Muñoz Adria Cordones Muñoz EF Girones Sabat  1
- Sergi Lozano Alcaide Sergi Lozano Alcaide EF Girones Sabat  1
- Arnau Saez Pallisera Arnau Saez Pallisera UE Quart  1
- Guim Vila Espigol Guim Vila Espigol CE Farners  1
- Alex Cabarrocas Rodriguez Alex Cabarrocas Rodriguez UE Quart  1
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners  1
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UE Quart  1
- Maxim Paradera Tarres Maxim Paradera Tarres UE Calonge  1
- Feliu Torrus Mora Feliu Torrus Mora CF Tordera  1
- Arnau Pedemonte Pelegrin Arnau Pedemonte Pelegrin CF Tordera  1
- Alex Celino Gonzalez Mendoza Alex Celino Gonzalez Mendoza CD Malgrat  1
- Albert Rigau Ferrer Albert Rigau Ferrer EF Girones Sabat  1
- Denis Flavius Micnea Denis Flavius Micnea EF Girones Sabat  1
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh AD Cal AGuido  1
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal AGuido  1
- Marco Gordon Vargas Marco Gordon Vargas AD Cal AGuido  1

Gols rebuts

#   Nom Equip Gols rebuts
1 Alex Malagon Cabrera Alex Malagon Cabrera UD Cassa  9
2 Bru Ortega Calvet Bru Ortega Calvet CE Farners  8
3 Toni Montero de Francisco Toni Montero de Francisco UE Calonge  7
4 Iker Diaz Tejero Iker Diaz Tejero EF Girones Sabat  5
5 David  Aceiton Muelas David Aceiton Muelas CD Blanes  4
- Francesc Cabrera Vidal Francesc Cabrera Vidal UE Quart  4
- David Moreno Manzano David Moreno Manzano CF Tordera  4
8 Joan Pons Andreu Joan Pons Andreu CE Unió Girona  2
- Sebby Senjay Van der Berg Sebby Senjay Van der Berg CD Malgrat  2
- Cristian Andres Etchart Benitez Cristian Andres Etchart Benitez CD Malgrat  2
11 Guillem Costa Paradera Guillem Costa Paradera UE Tossa  1
- David Ortega Marin David Ortega Marin AD Cal AGuido  1

Tarjeta Groga

#   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Roger Valenti Barbe Roger Valenti Barbe CE Farners  3
- Juan Moncusi Bielsa Juan Moncusi Bielsa UE Tossa  3
3 Oscar Oller Nuño Oscar Oller Nuño UE Calonge  2
- Arnau Planas Ayguade Arnau Planas Ayguade EF Girones Sabat  2
- Roger Amores Miquelay Roger Amores Miquelay CE Unió Girona  2
- Pau Casagran Suñer Pau Casagran Suñer UE Quart  2
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Quart  2
- Aniol Girones Orench Aniol Girones Orench AD Cal AGuido  2
- Pol Masgrau Lacalle Pol Masgrau Lacalle UD Cassa  2
- Sergi Vilaro Foraste Sergi Vilaro Foraste UD Cassa  2
- Eduard Gauchia Sanchez Eduard Gauchia Sanchez UD Cassa  2
- pau Llastarry Pons pau Llastarry Pons CD Malgrat  2
- Michel  Alcaide Vera Michel Alcaide Vera UE Calonge  2
- Alex Lobo Fornas Alex Lobo Fornas UE Tossa  2
- Sergi Lozano Alcaide Sergi Lozano Alcaide EF Girones Sabat  2
- Sergi  Caimel Mendoza Sergi Caimel Mendoza CD Malgrat  2
17 Pau Ramos Sistane Pau Ramos Sistane UE Calonge  1
- Amara Fofana Amara Fofana CE Farners  1
- Ismail Haidour Haidour Ismail Haidour Haidour CE Farners  1
- Adria Cordones Muñoz Adria Cordones Muñoz EF Girones Sabat  1
- Ilias Katir Ilias Katir CE Unió Girona  1
- Francesc Serra Moral Francesc Serra Moral CE Unió Girona  1
- Adria Herrera Dueñas Adria Herrera Dueñas EF Girones Sabat  1
- Issa Diallo Diallo Issa Diallo Diallo UE Tossa  1
- Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga UE Tossa  1
- Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Quart  1
- Sergio Castilla Velasco Sergio Castilla Velasco UE Quart  1
- Adel El Jemili Setti Adel El Jemili Setti CD Blanes  1
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  1
- Marc Muñoz Martin Marc Muñoz Martin AD Cal AGuido  1
- Jairo Gutierrez Gomez Jairo Gutierrez Gomez CD Blanes  1
- David  Aceiton Muelas David Aceiton Muelas CD Blanes  1
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal AGuido  1
- Victor Delgado Hidalga Victor Delgado Hidalga AD Cal AGuido  1
- Ruben Barroso Frias Ruben Barroso Frias CD Blanes  1
- Luis Gonzalez del Cabo Luis Gonzalez del Cabo CD Malgrat  1
- Boris Yussef Conde Rojas Boris Yussef Conde Rojas CD Malgrat  1
- Alex Celino Gonzalez Mendoza Alex Celino Gonzalez Mendoza CD Malgrat  1
- Daniel Plaza Sanchez Daniel Plaza Sanchez CD Malgrat  1
- Joan Josep De la Pena Zamora Joan Josep De la Pena Zamora CD Malgrat  1
- Iker Santaren rodriguez Iker Santaren rodriguez CD Malgrat  1
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners  1
- Jordi Gumbau Ciurana Jordi Gumbau Ciurana UD Cassa  1
- Aniol Pla Martí Aniol Pla Martí CE Farners  1
- Toni Montero de Francisco Toni Montero de Francisco UE Calonge  1
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UE Quart  1
- Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  1
- Issam Bouabdelli Quito Issam Bouabdelli Quito UE Calonge  1
- Omar Sillah Cessay Omar Sillah Cessay UE Quart  1
- Marc Magrane Sans Marc Magrane Sans UE Quart  1
- Felipe Ignacio Delgado Baeza Felipe Ignacio Delgado Baeza UE Tossa  1
- Alex Rodriguez Estrella Alex Rodriguez Estrella CF Tordera  1
- Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Tordera  1
- Bilal El Ouasdi Bilal El Ouasdi CF Tordera  1
- Lamini Barro Balisa Lamini Barro Balisa UE Tossa  1
- Marc Carrillo Pons Marc Carrillo Pons CD Blanes  1
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh AD Cal AGuido  1
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  1
- Adria Casanovas Alonso Adria Casanovas Alonso CD Malgrat  1
- Ivan Palacio Holgado Ivan Palacio Holgado CD Malgrat  1
- David Ortega Marin David Ortega Marin AD Cal AGuido  1
- Biel Partearroyo Gallardo Biel Partearroyo Gallardo CD Malgrat  1
- David Busto Miño David Busto Miño CD Malgrat  1
- Hugo Marquez Llano Hugo Marquez Llano AD Cal AGuido  1
- Saad Wefak el Borji Saad Wefak el Borji AD Cal AGuido  1
- Federico Nicolas Cardozo Pereyra Federico Nicolas Cardozo Pereyra AD Cal AGuido  1
- Francesc Cabrera Vidal Francesc Cabrera Vidal UE Quart  1
- Adria Vila Espigol Adria Vila Espigol CE Farners  1
- Roger Parals Teixidor Roger Parals Teixidor CE Farners  1
- Eric Pages Lopez Eric Pages Lopez CE Farners  1
- Bru Ortega Calvet Bru Ortega Calvet CE Farners  1
- Pol Almellones Sola Pol Almellones Sola CF Tordera  1
- Adria Pidemont Casadevall Adria Pidemont Casadevall CF Tordera  1
- Izan Vega Zanuy Izan Vega Zanuy UE Calonge  1
- Feliu Torrus Mora Feliu Torrus Mora CF Tordera  1
- Francesc Massegu Molina Francesc Massegu Molina CF Tordera  1
- Juan Romero Anaya Juan Romero Anaya UE Tossa  1
- Joan Pons Andreu Joan Pons Andreu CE Unió Girona  1
- Eduardo Poderoso Bravo Eduardo Poderoso Bravo UE Tossa  1
- Antoni Torrent Masjoan Antoni Torrent Masjoan CD Malgrat  1
- Iker Gonzalez Muñoz Iker Gonzalez Muñoz AD Cal AGuido  1
- Jose Luis Santamaria Gil Jose Luis Santamaria Gil UD Cassa  1
- Sergi  Massegur Xirgu Sergi Massegur Xirgu UD Cassa  1

Tarjeta Vermella

#   Nom Equip Tarjeta Vermella
1 Eric Pages Lopez Eric Pages Lopez CE Farners  1

Gol en propia porta

#   Nom Equip Gol en propia porta
1 Adria Vila Espigol Adria Vila Espigol CE Farners  1