Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Gol: Tercera Catalana 1617


Posició   Nom Equip Gol
1 Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera 32
2 Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra CE Mont-Ras 28
3 Xavier Perez Lopez Xavier Perez Lopez UD Cassa B 25
4 Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues 24
5 Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Caldes de Malavella 22
6 Albert  Marcos Huertas Albert Marcos Huertas UE Tossa 20
7 Joan Noguera Martinez Joan Noguera Martinez UE La Salle Girona 19
- Lluis Carreras Herrera Lluis Carreras Herrera CF Begur 19
9 David Costa Estanyol David Costa Estanyol CE Mont-Ras 18
10 Manel Ruiz Recasens Manel Ruiz Recasens CF Arbúcies 17
11 Mossa Juwara Gaki Mossa Juwara Gaki CE Cristinenc 16
12 Eric Ortiz Brea Eric Ortiz Brea CF Begur 15
- Alenjandro  Fernandez Mañas Alenjandro Fernandez Mañas UE Tossa 15
14 Marc Teixidor Cristià Marc Teixidor Cristià UE Caldes de Malavella 14
- Erik Mahillo Cortes Erik Mahillo Cortes UE Tossa 14
16 Francesc Guitart Sabater Francesc Guitart Sabater CEFS Vidrerenca 12
- Raul Arjona Flores Raul Arjona Flores UE Caldes de Malavella 12
- Marc Salles Mila Marc Salles Mila UE Tossa 12
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera 12
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera 12
21 Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido 11
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Begur 11
- Didier Stiven Echavarria Rincon Didier Stiven Echavarria Rincon CD Malgrat 11
- Albert Sanchez Gonzalez Albert Sanchez Gonzalez UE Caldes de Malavella 11
- Marc Danes Quintas Marc Danes Quintas UE La Salle Girona 11
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge 11
27 Llorenç  Ramos Llorens Llorenç Ramos Llorens CEFS Vidrerenca 10
- Ronald Roca Vaca Ronald Roca Vaca UE Calonge 10
29 Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B  9
- Albert Melendez Muñoz Albert Melendez Muñoz UE Tossa  9
- Brian Lucena Rodriguez Brian Lucena Rodriguez CD Malgrat  9
- Oriol Testart Riumallo Oriol Testart Riumallo CF Arbúcies  9
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco UE Caldes de Malavella  9
- Sergi Moradell Cabrejas Sergi Moradell Cabrejas CF Vilartagues  9
- Angel Vadillo Gonzalez Angel Vadillo Gonzalez UE Tossa  9
- Victor  Alves Coelho Victor Alves Coelho CE Farners B  9
- Jose Guerrero Martin Jose Guerrero Martin CE Cristinenc  9
- Lorenzo  Garrido Vares Lorenzo Garrido Vares CEFS Vidrerenca  9
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CF Vilartagues  9
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CF Arbúcies  9
41 Hugo Gombau Carmona Hugo Gombau Carmona UE Calonge  8
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Mont-Ras  8
43 Juan Manuel Rodriguez Diaz Juan Manuel Rodriguez Diaz CD Malgrat  7
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UD Cassa B  7
- Alejandro Felipe Alvarez Serrano Alejandro Felipe Alvarez Serrano CF Lloret B  7
- Victor Rivas Avila Victor Rivas Avila CEFS Vidrerenca  7
- Zakaria Bakhat Zakaria Bakhat CE Mont-Ras  7
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez UE Caldes de Malavella  7
- Gerard Carrillo Pons Gerard Carrillo Pons UE Tossa  7
- Ivan  Poza Caldera Ivan Poza Caldera CF Lloret B  7
- Javier Zafra Dominguez Javier Zafra Dominguez CEFS Vidrerenca  7
- Alex  Balastegui Nicolas Alex Balastegui Nicolas UE La Salle Girona  7
53 Joaquin  Perez Casas Joaquin Perez Casas AD Cal AGuido  6
- Daouda Tounkara Daouda Tounkara CF Lloret B  6
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Caldes de Malavella  6
- Robert Sola Soler Robert Sola Soler CE Farners B  6
- Julio Carralero Sola Julio Carralero Sola CF Vilartagues  6
- Pere Dominguez Diaz Pere Dominguez Diaz CF Lloret B  6
- Jou Quer Calzada Jou Quer Calzada CE Cristinenc  6
- Andreu Sant Costa-pau Andreu Sant Costa-pau UE La Salle Girona  6
- Eduard Blanquera Baraza Eduard Blanquera Baraza CE Farners B  6
- Joan Vicent Sanchez Joan Vicent Sanchez CE Mont-Ras  6
63 Axel Florenciano Bel Axel Florenciano Bel AD Cal AGuido  5
- Mohamen Lamin Marong Krubally Mohamen Lamin Marong Krubally AD Cal AGuido  5
- Abraham Galera Cano Abraham Galera Cano CD Malgrat  5
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  5
- Conrad  Carbo Casadella Conrad Carbo Casadella CE Farners B  5
- Enrique  Chacon Cordero Enrique Chacon Cordero AD Cal AGuido  5
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies  5
- Carlos Martinez Calle Carlos Martinez Calle CEFS Vidrerenca  5
- Mohamed Frekani Mohamed Frekani CF Begur  5
- Jose Luis Jimenez Justo Jose Luis Jimenez Justo CEFS Vidrerenca  5
- Adria Molina Tresserras Adria Molina Tresserras CF Tordera  5
- Albert Zamora Zambrano Albert Zamora Zambrano CE Farners B  5
- Nicolas Fabian Cabrera Lara Nicolas Fabian Cabrera Lara CF Begur  5
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners B  5
- Sergio Benito Garcia Sergio Benito Garcia UE Tossa  5
- Alex Alvarez Diz Alex Alvarez Diz UE La Salle Girona  5
- Lauren Ortiz Lamas Lauren Ortiz Lamas UE Caldes de Malavella  5
- Alex Portavella Camprubi Alex Portavella Camprubi CF Lloret B  5
81 Ferran de Ugarte Giner Ferran de Ugarte Giner UE Calonge  4
- Ayoub Arabat Ayoub Arabat CE Cristinenc  4
- Fran Serra Perea Fran Serra Perea CF Arbúcies  4
- Daniel Fabregas Gomez Daniel Fabregas Gomez UE Caldes de Malavella  4
- Sergi Martinez Arroyo Sergi Martinez Arroyo AD Cal AGuido  4
- Manuel Soto Garcia Manuel Soto Garcia PB Lloret de Mar  4
- Mahamadou Jabbi Kebbeh Mahamadou Jabbi Kebbeh UE Caldes de Malavella  4
- Manuel Caballero Rodriguez Manuel Caballero Rodriguez CF Begur  4
- Nicolas  Chain Camacho Nicolas Chain Camacho CF Lloret B  4
- Ruben Miron Garcia Ruben Miron Garcia CE Cristinenc  4
- Sergi Caixal Massegu Sergi Caixal Massegu CF Vilartagues  4
- Eric Pacho Mendoza Eric Pacho Mendoza CF Tordera  4
- Eric Almendros Burruecos Eric Almendros Burruecos CF Arbúcies  4
- Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  4
- Gousumani Sanneh Gousumani Sanneh CF Lloret B  4
- Enchi Sanneh Sanneh Enchi Sanneh Sanneh CF Lloret B  4
- Adam Mariuz Jarosz Adam Mariuz Jarosz CF Arbúcies  4
- Mohamed Karroum Mohamed Karroum CE Mont-Ras  4
- Enric  Recarens Tort Enric Recarens Tort CF Arbúcies  4
- Paul  Akaba Monge Paul Akaba Monge CF Vilartagues  4

Pàgina 1 de 3

Calendari Mes de...

<< < Agost 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
no entrada el mes de Agost 2018 no entrada el mes de Agost 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 08. Setembre 2018 Hora inici: 16:30

UE Calonge

-

Hostalric AT C.

Dissabte, 22. Setembre 2018 Hora inici: 16:30

UE Calonge

-

CF Lloret B

Dissabte, 06. Octubre 2018 Hora inici: 16:30

UE Calonge

-

CF Sant Antoni

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics