Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Tarjeta Groga: Tecera Catalana 17/18


Posició   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Albert Massegu Molina Albert Massegu Molina CF Lloret B 16
- Nuno Miguel Pinto Teixeira Nuno Miguel Pinto Teixeira CE Angles 16
3 Oriol Ros Serrat Oriol Ros Serrat UE Quart 15
- Daniel Pajon Serrano Daniel Pajon Serrano UD Cassa B 15
5 Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Lloret B 14
- Xavier Colomer Puerto Xavier Colomer Puerto CE La Batlloria 14
- Xavi  Serrat Simon Xavi Serrat Simon CF Tordera 14
8 Carles Domingo Pladevall Carles Domingo Pladevall Hostalric AT C. 13
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UD Cassa B 13
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies 13
- Francisco  Martin Enriquez Francisco Martin Enriquez CD Blanes 13
12 Xavier Lemos Baiges Xavier Lemos Baiges CE La Batlloria 12
- Jordi Capdevila Casas Jordi Capdevila Casas CE Angles 12
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CEFS Vidrerenca 12
15 Bouli Bajaha Juwara Bouli Bajaha Juwara CF Vilartagues 11
- Jan  Muniesa Martinez Jan Muniesa Martinez CF Lloret B 11
- Marc Cardona Romerales Marc Cardona Romerales CF Lloret B 11
- David Caurel Robert David Caurel Robert CD Blanes 11
- Jordi Toha Sarda Jordi Toha Sarda CE La Batlloria 11
- Ruben Miron Garcia Ruben Miron Garcia UE Calonge 11
- David Roman Rojas David Roman Rojas CE La Batlloria 11
- Carles Lidon Nicolas Carles Lidon Nicolas UE Quart 11
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CF Vilartagues 11
- Bakary Nyabally Bakary Nyabally CE Salt- Coma Cros 11
- Isaac Gomez Irizar Isaac Gomez Irizar Hostalric AT C. 11
- David  Zorrilla Rojo David Zorrilla Rojo CF Vilartagues 11
- Daouda Tounkara Daouda Tounkara CD Blanes 11
- David Freixas Cantal David Freixas Cantal CE La Batlloria 11
- Aniol Girones Orench Aniol Girones Orench AD Cal AGuido 11
30 Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues 10
- Souleymane Diallo Souleymane Diallo CE Salt- Coma Cros 10
- Enric Raya Guich Enric Raya Guich CE Farners B 10
- Ronald Roca Vaca Ronald Roca Vaca UE Calonge 10
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera 10
- Jose Medina Medina Jose Medina Medina CF Arbúcies 10
- Ismael Garrido Vares Ismael Garrido Vares CEFS Vidrerenca 10
- Albert Turon Garganta Albert Turon Garganta CE Angles 10
- Eric Almendros Burruecos Eric Almendros Burruecos CF Arbúcies 10
- Aaron Bonet Alvarez Aaron Bonet Alvarez Hostalric AT C. 10
- Jairo Gutierrez Gomez Jairo Gutierrez Gomez CD Blanes 10
- Pau Casagran Suñer Pau Casagran Suñer UE Quart 10
42 Javier Martinez Egea Javier Martinez Egea CE Angles  9
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CF Arbúcies  9
- Luis Alberto  Henriquez Caceres Luis Alberto Henriquez Caceres CE Salt- Coma Cros  9
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  9
- David Esteban Vallory David Esteban Vallory AD Cal AGuido  9
- Mohamed El Amerani Mohamed El Amerani CD Malgrat  9
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  9
- Miguel Mayor Molina Miguel Mayor Molina CE Farners B  9
- Said Cheddadi Said Cheddadi CE Mont-Ras  9
- Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas CF Vilartagues  9
- Giorgi Gogava Giorgi Gogava CE Salt- Coma Cros  9
- Mikel Baraffe Sanes Mikel Baraffe Sanes CEFS Vidrerenca  9
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  9
55 Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla CE Farners B  8
- Arnau Ferrand Jurado Arnau Ferrand Jurado CD Malgrat  8
- Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  8
- Eloi Tarres Torrent Eloi Tarres Torrent UD Cassa B  8
- Xavier Bravo de la Granja Xavier Bravo de la Granja CF Lloret B  8
- Sofyan Aakid Eljantafi Sofyan Aakid Eljantafi CE Salt- Coma Cros  8
- Pol Canaleta Noguera Pol Canaleta Noguera Hostalric AT C.  8
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  8
- Mohamed  Rochdi Mohamed Rochdi CE Mont-Ras  8
- Maykel Benzaidan Robles Maykel Benzaidan Robles CE Mont-Ras  8
- Carlos Vivas Lopez Carlos Vivas Lopez CE La Batlloria  8
- Carlos Iruela Hernandez Carlos Iruela Hernandez CF Vilartagues  8
- Jonathan  Mollfulleda Martinez Jonathan Mollfulleda Martinez CEFS Vidrerenca  8
- Borja Enriquez Sanchez Borja Enriquez Sanchez AD Cal AGuido  8
- Aleix Ferrer Cruselles Aleix Ferrer Cruselles CF Arbúcies  8
- Kalilu Jerreh Kalilu Jerreh UE Calonge  8
- Eduard  Grimal Bosch Eduard Grimal Bosch AD Cal AGuido  8
72 Daniel Castilla Lopez Daniel Castilla Lopez CF Tordera  7
- Miguel Castillo Garcia Miguel Castillo Garcia CF Vilartagues  7
- Oriol Ribas Carrion Oriol Ribas Carrion UE Calonge  7
- Norbert Gaspar Gasco Norbert Gaspar Gasco CF Lloret B  7
- Mohamadou Dampha Jammeh Mohamadou Dampha Jammeh CE Farners B  7
- Aaron Cabrera Arevalo Aaron Cabrera Arevalo CF Vilartagues  7
- Marc Rabell Blanquera Marc Rabell Blanquera UD Cassa B  7
- Diego Martin Zamora Vandorpe Diego Martin Zamora Vandorpe CD Blanes  7
- Oscar Trigo Moreno Oscar Trigo Moreno UE Quart  7
- Andreu Agusti Coto Andreu Agusti Coto CE Mont-Ras  7
- Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido  7
- Nestor Mayorgas Coca Nestor Mayorgas Coca UE La Salle Girona  7
- Joan Lidon Nicolas Joan Lidon Nicolas UE Quart  7
- Abraham Galera Cano Abraham Galera Cano CD Blanes  7
- Mahamadu Cham Sakolley Mahamadu Cham Sakolley CD Malgrat  7
- Eduard Mas Miserachs Eduard Mas Miserachs Hostalric AT C.  7
- Jonatan Rodriguez Gomez Jonatan Rodriguez Gomez CF Tordera  7
- Aleix-Max Admetlla Camacho Aleix-Max Admetlla Camacho UE La Salle Girona  7
- Nil Planas Soler Nil Planas Soler UE Quart  7
- Jordi Jofre Garrido Jordi Jofre Garrido CE Farners B  7
- Aniol  Ribera Fernandez Aniol Ribera Fernandez UE La Salle Girona  7
- Marti Oliveira Vicens Marti Oliveira Vicens UE La Salle Girona  7
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  7
- Leonardo Maximiliano 'Maxi' Zambito Leonardo Maximiliano 'Maxi' Zambito CE Mont-Ras  7
- Jose 'Jota' Javier Carrera Jose 'Jota' Javier Carrera CF Vilartagues  7
- David pomares Manzano David pomares Manzano CF Lloret B  7
- Jaume Serrat Caballero Jaume Serrat Caballero AD Cal AGuido  7
99 Aniol Ekai Bujulance Aniol Ekai Bujulance AD Cal AGuido  6
- Bernat Sabat Monge Bernat Sabat Monge UE Calonge  6

Pàgina 1 de 4

Calendari Mes de...

<< < Gener 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
0 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
7 entrades el mes de Gener 2019 7 entrades el mes de Gener 2019 1 entrada a 01. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 17
18:15 calUE Calonge - palaCF Palafrugell 4:0
1 entrada a 12. Gener 2019 2 entrades a 15. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 18
18:15 calUE Calonge - AroCE Aro 2:7
1 entrada a 19. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 19
19:00 HOSHostalric AT C. - calUE Calonge -:-
1 entrada a 26. Gener 2019 1 entrada a 28. Gener 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 02. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

UD Cassa B

Dissabte, 16. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

AD Cal AGuido

Dissabte, 09. Març 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Arbúcies

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics