Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Gol: Tecera Catalana 17/18


Posició   Nom Equip Gol
1 Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues 29
2 Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido 24
3 Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla CE Farners B 20
4 Harouna Kande Harouna Kande CE Salt- Coma Cros 19
- Xavier Perez Lopez Xavier Perez Lopez UD Cassa B 19
6 Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera 18
7 Manel Ruiz Recasens Manel Ruiz Recasens CF Arbúcies 17
- Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Lloret B 17
- Luis  Duran Rodriguez Luis Duran Rodriguez UE Quart 17
- Gerard Vega Jofra Gerard Vega Jofra CE Angles 17
11 Pol Oliver Llobet Pol Oliver Llobet CEFS Vidrerenca 15
- Bakary Nyabally Bakary Nyabally CE Salt- Coma Cros 15
- Oscar Trigo Moreno Oscar Trigo Moreno UE Quart 15
- Victor  Alves Coelho Victor Alves Coelho CE Angles 15
15 Mohamed Haddouchi Mohamed Haddouchi CE Angles 14
16 Jose Guerrero Martin Jose Guerrero Martin CF Vilartagues 12
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CF Arbúcies 12
- Marc Danes Quintas Marc Danes Quintas UE La Salle Girona 12
- Isaac Porcel Luque Isaac Porcel Luque UE Quart 12
- Manel Guarnido Escamilla Manel Guarnido Escamilla CD Blanes 12
21 Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido 11
- Ruben Miron Garcia Ruben Miron Garcia UE Calonge 11
- Ronald Roca Vaca Ronald Roca Vaca UE Calonge 11
- Xavier Lemos Baiges Xavier Lemos Baiges CE La Batlloria 11
- Miguel Mayor Molina Miguel Mayor Molina CE Farners B 11
- Llorenç  Ramos Llorens Llorenç Ramos Llorens CEFS Vidrerenca 11
27 Daouda Tounkara Daouda Tounkara CD Blanes 10
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera 10
29 Albert Massegu Molina Albert Massegu Molina CF Lloret B  9
- Roger Mora Torrent Roger Mora Torrent CD Blanes  9
- Eric Pacho Mendoza Eric Pacho Mendoza CF Tordera  9
- Mahamadu Cham Sakolley Mahamadu Cham Sakolley CD Malgrat  9
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  9
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  9
35 Mohamed Acaraf Serroukh Benktib Mohamed Acaraf Serroukh Benktib CD Malgrat  8
- Eric Suros Roca Eric Suros Roca CE Farners B  8
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  8
- Daniel Martinez Zamora Daniel Martinez Zamora Hostalric AT C.  8
- Eduard Blanquera Baraza Eduard Blanquera Baraza CE Farners B  8
- Alexandre Mosquera Brunet Alexandre Mosquera Brunet UE Quart  8
- Aniol  Ribera Fernandez Aniol Ribera Fernandez UE La Salle Girona  8
- Alejandro Matias Fernandez Ribas Alejandro Matias Fernandez Ribas CD Blanes  8
- Aleix Sureda Soler Aleix Sureda Soler CEFS Vidrerenca  8
44 Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  7
- Eric Almendros Burruecos Eric Almendros Burruecos CF Arbúcies  7
- Axel Gallego Tovar Axel Gallego Tovar CE La Batlloria  7
- Omar Mohamed Nehla Omar Mohamed Nehla UE Quart  7
- Andreu Mañosa Crous Andreu Mañosa Crous CE Farners B  7
- Francisco  Molas Muñoz Francisco Molas Muñoz CEFS Vidrerenca  7
- Jordi Toha Sarda Jordi Toha Sarda CE La Batlloria  7
- Sergi Caixal Massegu Sergi Caixal Massegu CF Vilartagues  7
52 Ferran Lorenzo Calero Ferran Lorenzo Calero CD Malgrat  6
- Omar Ouchan Adahchour Omar Ouchan Adahchour CE Salt- Coma Cros  6
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  6
- Jonatan Rodriguez Gomez Jonatan Rodriguez Gomez CF Tordera  6
- Borja Enriquez Sanchez Borja Enriquez Sanchez AD Cal AGuido  6
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies  6
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CEFS Vidrerenca  6
- Victor Rivas Avila Victor Rivas Avila CEFS Vidrerenca  6
- Saad Wefak el Borji Saad Wefak el Borji CF Lloret B  6
- Angel Givica Muñoz Angel Givica Muñoz UE Quart  6
- Oriol Ros Serrat Oriol Ros Serrat UE Quart  6
- Marc Torrecillas Sedo Marc Torrecillas Sedo CD Malgrat  6
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners B  6
- Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B  6
- Mamadou Lamine Diallo Mamadou Lamine Diallo CD Blanes  6
- Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga CF Lloret B  6
68 Sergi Moradell Cabrejas Sergi Moradell Cabrejas CF Vilartagues  5
- Alejandro Felipe Alvarez Serrano Alejandro Felipe Alvarez Serrano CF Lloret B  5
- Andreu Agusti Coto Andreu Agusti Coto CE Mont-Ras  5
- Maykel Benzaidan Robles Maykel Benzaidan Robles CE Mont-Ras  5
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  5
- Carles Gomez Tornes Carles Gomez Tornes CF Arbúcies  5
- Mossa Juwara Gaki Mossa Juwara Gaki CF Vilartagues  5
- David Roura Coll David Roura Coll Hostalric AT C.  5
- Adam Mariuz Jarosz Adam Mariuz Jarosz CF Arbúcies  5
- Xavi  Serrat Simon Xavi Serrat Simon CF Tordera  5
- Said Cheddadi Said Cheddadi CE Mont-Ras  5
- Sergi Campos Sarasa Sergi Campos Sarasa CE La Batlloria  5
- David pomares Manzano David pomares Manzano CF Lloret B  5
- Guillem Soro Vernis Guillem Soro Vernis CE Angles  5
- Leandro Damian Morales Leandro Damian Morales CD Malgrat  5
- Eduard  Grimal Bosch Eduard Grimal Bosch AD Cal AGuido  5
84 David Sanchez Espada David Sanchez Espada UE La Salle Girona  4
- Sergi Fortuny Cayuela Sergi Fortuny Cayuela UE Calonge  4
- Andrei Bogdan Tohanean Andrei Bogdan Tohanean CE La Batlloria  4
- Joan Jimenez Girona Joan Jimenez Girona CE Farners B  4
- Xavier Colomer Puerto Xavier Colomer Puerto CE La Batlloria  4
- Johny Misael Galeano Cruz Johny Misael Galeano Cruz CE Salt- Coma Cros  4
- Mohamed El Amerani Mohamed El Amerani CD Malgrat  4
- Daniel Corominas Cucalon Daniel Corominas Cucalon UE La Salle Girona  4
- Omar Bessadet Rovira Omar Bessadet Rovira CD Malgrat  4
- Sergi Rodriguez Garcia Sergi Rodriguez Garcia UE Calonge  4
- Sergio Ramirez Crespo Sergio Ramirez Crespo CE La Batlloria  4
- Hamza Zemrani Hamza Zemrani CE Mont-Ras  4
- Edgar Garcia Vazquez Edgar Garcia Vazquez UD Cassa B  4
- Jose Antonio Fernandez Diaz Jose Antonio Fernandez Diaz CF Tordera  4
- Joseph Omgba Omgba Joseph Omgba Omgba CE Salt- Coma Cros  4
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CF Vilartagues  4
- Lorenzo  Garrido Vares Lorenzo Garrido Vares CEFS Vidrerenca  4

Pàgina 1 de 3

Calendari Mes de...

<< < Gener 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
0 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
7 entrades el mes de Gener 2019 7 entrades el mes de Gener 2019 1 entrada a 01. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 17
18:15 calUE Calonge - palaCF Palafrugell 4:0
1 entrada a 12. Gener 2019 2 entrades a 15. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 18
18:15 calUE Calonge - AroCE Aro 2:7
1 entrada a 19. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 19
19:00 HOSHostalric AT C. - calUE Calonge -:-
1 entrada a 26. Gener 2019 1 entrada a 28. Gener 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 02. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

UD Cassa B

Dissabte, 16. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

AD Cal AGuido

Dissabte, 09. Març 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Arbúcies

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics