Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Tarjeta Groga: Segona Catalana G1 - 2014/2015


Posició   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Ferran Frigola Reig Ferran Frigola Reig CE Besalu 15
- Axel Garcia Guilera Axel Garcia Guilera Ue Can Gibert 15
- David Blanco Granados David Blanco Granados UE Torroella 15
- Miquel  Carrasco Torres Miquel Carrasco Torres UE Calonge 15
5 Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez CE Aro 14
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla UE Calonge 14
7 Musa Sillah Cessay Musa Sillah Cessay AD Guíxols 13
- Santi Llinas viñolas Santi Llinas viñolas CE Aro 13
- Sergio Ruiz Martinez Sergio Ruiz Martinez CE Aro 13
- Sanku Jabbie Bagaba Sanku Jabbie Bagaba CD Bescanó 13
- Blas Hornos Mateos Blas Hornos Mateos CF Base Roses 13
12 Raul  Martinez Martinez Raul Martinez Martinez UE Calonge 12
- Xavier Gil Valencia Xavier Gil Valencia UE Torroella 12
- Alfons Diaz Serra Alfons Diaz Serra CE Besalu 12
- Eric Galceran Soler Eric Galceran Soler UE Camprodon 12
- Marc Sala Iglesias Marc Sala Iglesias AD Guíxols 12
- Aaron Cabrera Arevalo Aaron Cabrera Arevalo CE Aro 12
- Josep Maria Roca Ortiz Josep Maria Roca Ortiz FC Vilamalla 12
- Moha Khouri Yeznasni Moha Khouri Yeznasni CE Aro 12
- Sergi Gonzalez Moreno Sergi Gonzalez Moreno CD Bescanó 12
- Joan Marc Belloz Vicedo Joan Marc Belloz Vicedo UE Breda 12
- Gerard Maese Dilla Gerard Maese Dilla UE Calonge 12
- Jose Luis Santamaria Gil Jose Luis Santamaria Gil AD Guíxols 12
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Llagostera B 12
25 Miquel Arxer Fabrega Miquel Arxer Fabrega UD Cassa 11
- Alfredo Labrador Rodriguez Alfredo Labrador Rodriguez CF Base Roses 11
- Diego Martin Toyos Mnguez Diego Martin Toyos Mnguez AE Roses 11
- Brice Keumanga  Mejiako Brice Keumanga Mejiako UE Quart 11
- Esteve Matamala Frigole Esteve Matamala Frigole UE Quart 11
- Joan Auladell mato Joan Auladell mato CE Aro 11
- Abel Feliu Massachs Abel Feliu Massachs CD Bescanó 11
- Adria Corredor Llenas Adria Corredor Llenas UE Torroella 11
- Gerard Muñoz Oliveras Gerard Muñoz Oliveras CF Base Roses 11
34 Marti Vera Salvi Marti Vera Salvi UD Cassa 10
- Jose Antonio Gallegos Fernandez Jose Antonio Gallegos Fernandez Ue Can Gibert 10
- Joan  Casacuberta Masferrer Joan Casacuberta Masferrer UE Breda 10
- Joel Ortega Espejo Joel Ortega Espejo UE Quart 10
- Ivan Ruiz Garcia Ivan Ruiz Garcia CE Besalu 10
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez CF Tordera 10
- Jordi Pujolar Quintana Jordi Pujolar Quintana FC Vilamalla 10
- Abdelhamid Aakid Abdelhamid Aakid UE Torroella 10
- Carlos  'Capo' Martinez Caceres Carlos 'Capo' Martinez Caceres Ue Can Gibert 10
- Sergi  Xifra Torrent Sergi Xifra Torrent CD Bescanó 10
- Mahamadu Jawara Sako Mahamadu Jawara Sako AE Roses 10
- Albert Sala Velasco Albert Sala Velasco AE Roses 10
- Mikel Baraffe Sanes Mikel Baraffe Sanes UE Quart 10
- Ruben Pulido Roig Ruben Pulido Roig UE Quart 10
- Diego Zayas Garcia Diego Zayas Garcia UE Torroella 10
49 Marc Hernandez Batlle Marc Hernandez Batlle CE Aro  9
- Gerard Devesa Bartis Gerard Devesa Bartis Athletic Bisbalenc  9
- Eduard Gauchia Sanchez Eduard Gauchia Sanchez UD Cassa  9
- Alejandro Mesa Rodriguez Alejandro Mesa Rodriguez UE Llagostera B  9
- Josep Bou Rodriguez Josep Bou Rodriguez UE Torroella  9
- Alejandro Prieto Sanz Alejandro Prieto Sanz UE Breda  9
- David Roura Coll David Roura Coll UE Breda  9
- Nil Fabrega Soler Nil Fabrega Soler UE Camprodon  9
- Jaume Sastre Anaya Jaume Sastre Anaya AE Roses  9
- Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez AD Guíxols  9
- Guillem Castro Planas Guillem Castro Planas UE Breda  9
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina Athletic Bisbalenc  9
- Emmanuel Martin Trillas Emmanuel Martin Trillas CF Tordera  9
- David Marti Santoro David Marti Santoro UE Camprodon  9
- Arnau Fabrega Ramon Arnau Fabrega Ramon UE Camprodon  9
- Roger Comas Triado Roger Comas Triado CD Bescanó  9
65 Oriol  Garcia Martinez Oriol Garcia Martinez UE Calonge  8
- Isaac Colom Ramos Isaac Colom Ramos UD Cassa  8
- Francesc Vila Teixidor Francesc Vila Teixidor CE Besalu  8
- Eduard Manjon Maneu Eduard Manjon Maneu UE Llagostera B  8
- Sergi Vilaro Foraste Sergi Vilaro Foraste Ue Can Gibert  8
- Jose Antonio Garrucho Quero Jose Antonio Garrucho Quero Ue Can Gibert  8
- Hector de Marco Castro Hector de Marco Castro Ue Can Gibert  8
- Miquel Juan Simon Miquel Juan Simon FC Vilamalla  8
- Sergio Mingorance Fernandez Sergio Mingorance Fernandez UE Calonge  8
- Julian Genoves Botman Julian Genoves Botman AE Roses  8
- Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Quart  8
- Aleix  Velasco Parramon Aleix Velasco Parramon CD Bescanó  8
- Pablo Sanchez Romero Pablo Sanchez Romero UE Torroella  8
- Razvan Horea Zah Razvan Horea Zah Athletic Bisbalenc  8
- Bernat Pares Figueras Bernat Pares Figueras CE Besalu  8
- Roc Soler Llimona Roc Soler Llimona Athletic Bisbalenc  8
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UD Cassa  8
- Marc Rabassedas Aymerich Marc Rabassedas Aymerich UD Cassa  8
- Marius Vergeli Basilio Marius Vergeli Basilio CE Aro  8
- Gerard Garrido Gubert Gerard Garrido Gubert AD Guíxols  8
- Amadou Mballu Amadou Mballu UE Breda  8
- Jose Manuel Martinez Ruvira Jose Manuel Martinez Ruvira CF Tordera  8
- Xavi  Serrat Simon Xavi Serrat Simon CF Tordera  8
88 Dani Montolio Nuñez Dani Montolio Nuñez UE Calonge  7
- Sergi  Massegur Xirgu Sergi Massegur Xirgu UD Cassa  7
- Sergio Casas Martinez Sergio Casas Martinez UE Camprodon  7
- Jesus Quintos Alcolea Jesus Quintos Alcolea CF Base Roses  7
- Jonatan Rodriguez Gomez Jonatan Rodriguez Gomez CF Tordera  7
- Alex Quiñones Martir Alex Quiñones Martir CD Bescanó  7
- Isaac Porcel Luque Isaac Porcel Luque UE Breda  7
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla UD Cassa  7
- Marc Ricard Geli Marc Ricard Geli CF Base Roses  7
- David Martinez Lopez David Martinez Lopez FC Vilamalla  7
- Adria Buch Orra Adria Buch Orra UE Breda  7
- Adria Perez Chicharro Adria Perez Chicharro AD Guíxols  7
- Manuel Matias Martinez Manuel Matias Martinez AD Guíxols  7

Pàgina 1 de 4

Calendari Mes de...

<< < Desembre 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
3 entrades el mes de Desembre 2018 3 entrades el mes de Desembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 14
18:15 calUE Calonge - CEFBCE Farners B 2:1
1 entrada a 01. Desembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 15
18:15 calUE Calonge - BlanesCD Blanes -:-
1 entrada a 15. Desembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 16
17:00 QuartBUE Quart B - calUE Calonge -:-
1 entrada a 23. Desembre 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 15. Desembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CD Blanes

Dissabte, 12. Gener 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Palafrugell

Dissabte, 19. Gener 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE Aro

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics