Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Match Schedule: all teams | Segona Catalana 2013/2014

Print 

Jornada Match Name Data Hora Equip local   Equip visitantResultat
1 Jornada 1 07-09-2013 16:00 h UE Quart - CF Ripoll0 - 0
1 Jornada 1 07-09-2013 16:00 h FC Vilamalla - AE Cornella de Terri2 - 3
1 Jornada 1 07-09-2013 16:00 h CD Bescanó - UE Calonge2 - 1
1 Jornada 1 07-09-2013 16:00 h UE Camprodon - CF l'Escala1 - 1
1 Jornada 1 07-09-2013 16:00 h CE Abadessenc - CF Base Roses2 - 0
1 Jornada 1 07-09-2013 16:15 h Ue Can Gibert - UE Llagostera B3 - 2
1 Jornada 1 08-09-2013 16:00 h CE Besalu - UE Torroella0 - 2
1 Jornada 1 08-09-2013 16:30 h UE Breda - CEFS Vidrerenca0 - 1
1 Jornada 1 08-09-2013 16:30 h CE Angles - EF Girones Sabat3 - 0
2 Jornada 2 14-09-2013 15:30 h CF Base Roses - Ue Can Gibert1 - 3
2 Jornada 2 14-09-2013 16:00 h UE Calonge - CE Besalu2 - 3
2 Jornada 2 14-09-2013 16:00 h CEFS Vidrerenca - UE Camprodon0 - 4
2 Jornada 2 14-09-2013 16:00 h EF Girones Sabat - UE Breda1 - 2
2 Jornada 2 15-09-2013 16:00 h CF Ripoll - CE Abadessenc0 - 1
2 Jornada 2 15-09-2013 16:00 h AE Cornella de Terri - UE Quart2 - 2
2 Jornada 2 15-09-2013 16:30 h UE Torroella - FC Vilamalla0 - 2
2 Jornada 2 15-09-2013 17:00 h CF l'Escala - CD Bescanó 1 - 0
2 Jornada 2 15-09-2013 19:00 h UE Llagostera B - CE Angles3 - 2
3 Jornada 3 21-09-2013 16:00 h UE Quart - UE Torroella4 - 2
3 Jornada 3 21-09-2013 16:00 h FC Vilamalla - UE Calonge0 - 2
3 Jornada 3 21-09-2013 16:00 h CD Bescanó - CEFS Vidrerenca0 - 2
3 Jornada 3 21-09-2013 16:00 h CE Abadessenc - Ue Can Gibert3 - 3
3 Jornada 3 22-09-2013 16:00 h CF Ripoll - AE Cornella de Terri3 - 7
3 Jornada 3 22-09-2013 16:00 h UE Camprodon - EF Girones Sabat2 - 3
3 Jornada 3 22-09-2013 16:30 h UE Breda - UE Llagostera B5 - 3
3 Jornada 3 22-09-2013 17:00 h CE Besalu - CF l'Escala0 - 0
3 Jornada 3 22-09-2013 17:00 h CE Angles - CF Base Roses2 - 1
4 Jornada 4 28-09-2013 15:30 h CF Base Roses - UE Breda1 - 0
4 Jornada 4 28-09-2013 15:45 h EF Girones Sabat - CD Bescanó 2 - 4
4 Jornada 4 28-09-2013 16:00 h UE Calonge - UE Quart3 - 2
4 Jornada 4 28-09-2013 16:15 h Ue Can Gibert - CE Angles2 - 0
4 Jornada 4 28-09-2013 17:00 h CEFS Vidrerenca - CE Besalu3 - 1
4 Jornada 4 29-09-2013 16:00 h AE Cornella de Terri - CE Abadessenc0 - 2
4 Jornada 4 29-09-2013 16:30 h UE Torroella - CF Ripoll2 - 2
4 Jornada 4 29-09-2013 16:30 h UE Llagostera B - UE Camprodon3 - 1
4 Jornada 4 29-09-2013 17:00 h CF l'Escala - FC Vilamalla3 - 0
5 Jornada 5 05-10-2013 16:00 h UE Quart - CF l'Escala2 - 2
5 Jornada 5 05-10-2013 16:00 h FC Vilamalla - CEFS Vidrerenca3 - 2
5 Jornada 5 05-10-2013 16:00 h CD Bescanó - UE Llagostera B0 - 1
5 Jornada 5 05-10-2013 16:00 h CE Abadessenc - CE Angles2 - 1
5 Jornada 5 06-10-2013 16:00 h AE Cornella de Terri - UE Torroella3 - 1
5 Jornada 5 06-10-2013 16:00 h CF Ripoll - UE Calonge0 - 3
5 Jornada 5 06-10-2013 16:00 h CE Besalu - EF Girones Sabat3 - 2
5 Jornada 5 06-10-2013 16:30 h UE Camprodon - CF Base Roses4 - 1
5 Jornada 5 06-10-2013 16:30 h UE Breda - Ue Can Gibert0 - 1
6 Jornada 6 12-10-2013 15:30 h CF Base Roses - CD Bescanó 1 - 2
6 Jornada 6 12-10-2013 16:00 h UE Calonge - AE Cornella de Terri1 - 2
6 Jornada 6 12-10-2013 16:00 h CEFS Vidrerenca - UE Quart2 - 1
6 Jornada 6 12-10-2013 16:15 h Ue Can Gibert - UE Camprodon1 - 1
6 Jornada 6 12-10-2013 16:30 h UE Llagostera B - CE Besalu0 - 0
6 Jornada 6 13-10-2013 12:30 h EF Girones Sabat - FC Vilamalla3 - 2
6 Jornada 6 13-10-2013 16:30 h UE Torroella - CE Abadessenc1 - 0
6 Jornada 6 13-10-2013 16:30 h CE Angles - UE Breda1 - 0
6 Jornada 6 13-10-2013 17:00 h CF l'Escala - CF Ripoll5 - 2
7 Jornada 7 19-10-2013 15:30 h FC Vilamalla - UE Llagostera B2 - 1
7 Jornada 7 19-10-2013 16:00 h UE Quart - EF Girones Sabat4 - 1
7 Jornada 7 19-10-2013 16:00 h CD Bescanó - Ue Can Gibert1 - 3
7 Jornada 7 19-10-2013 16:00 h CE Abadessenc - UE Breda2 - 3
7 Jornada 7 20-10-2013 16:00 h AE Cornella de Terri - CF l'Escala1 - 1
7 Jornada 7 20-10-2013 16:00 h CF Ripoll - CEFS Vidrerenca4 - 1
7 Jornada 7 20-10-2013 16:00 h CE Besalu - CF Base Roses3 - 1
7 Jornada 7 20-10-2013 16:30 h UE Torroella - UE Calonge3 - 3
7 Jornada 7 20-10-2013 16:45 h UE Camprodon - CE Angles2 - 2
8 Jornada 8 26-10-2013 15:30 h CF Base Roses - FC Vilamalla5 - 2
8 Jornada 8 26-10-2013 16:00 h UE Calonge - CE Abadessenc2 - 0
8 Jornada 8 26-10-2013 16:00 h CEFS Vidrerenca - AE Cornella de Terri1 - 4
8 Jornada 8 26-10-2013 16:15 h Ue Can Gibert - CE Besalu3 - 1
8 Jornada 8 26-10-2013 16:30 h UE Llagostera B - UE Quart1 - 2
8 Jornada 8 27-10-2013 12:00 h EF Girones Sabat - CF Ripoll4 - 4
8 Jornada 8 27-10-2013 16:00 h CF l'Escala - UE Torroella3 - 0
8 Jornada 8 27-10-2013 16:00 h CE Angles - CD Bescanó 1 - 2
8 Jornada 8 27-10-2013 16:30 h UE Breda - UE Camprodon0 - 3
9 Jornada 9 02-11-2013 15:30 h FC Vilamalla - Ue Can Gibert0 - 0
9 Jornada 9 02-11-2013 16:00 h UE Calonge - CF l'Escala0 - 3
9 Jornada 9 02-11-2013 16:00 h CD Bescanó - UE Breda4 - 0
9 Jornada 9 02-11-2013 16:00 h CE Abadessenc - UE Camprodon0 - 2
9 Jornada 9 02-11-2013 18:00 h UE Quart - CF Base Roses3 - 1
9 Jornada 9 03-11-2013 16:00 h AE Cornella de Terri - EF Girones Sabat0 - 0
9 Jornada 9 03-11-2013 16:00 h CF Ripoll - UE Llagostera B2 - 1
9 Jornada 9 03-11-2013 16:00 h CE Besalu - CE Angles1 - 0
9 Jornada 9 03-11-2013 16:30 h UE Torroella - CEFS Vidrerenca3 - 1
10 Jornada 10 09-11-2013 15:30 h CF Base Roses - CF Ripoll4 - 3
10 Jornada 10 09-11-2013 16:00 h CEFS Vidrerenca - UE Calonge3 - 0
10 Jornada 10 09-11-2013 16:15 h Ue Can Gibert - UE Quart3 - 0
10 Jornada 10 09-11-2013 16:30 h UE Llagostera B - AE Cornella de Terri2 - 2
10 Jornada 10 10-11-2013 12:30 h EF Girones Sabat - UE Torroella2 - 3
10 Jornada 10 10-11-2013 15:30 h CE Angles - FC Vilamalla4 - 0
10 Jornada 10 10-11-2013 16:00 h CF l'Escala - CE Abadessenc0 - 2
10 Jornada 10 10-11-2013 16:00 h UE Camprodon - CD Bescanó 2 - 1
10 Jornada 10 10-11-2013 16:30 h UE Breda - CE Besalu1 - 0
11 Jornada 11 16-11-2013 15:30 h FC Vilamalla - UE Breda1 - 0
11 Jornada 11 16-11-2013 16:00 h UE Calonge - EF Girones Sabat2 - 0
11 Jornada 11 16-11-2013 16:00 h CE Abadessenc - CD Bescanó 2 - 0
11 Jornada 11 16-11-2013 16:30 h UE Quart - CE Angles3 - 1
11 Jornada 11 17-11-2013 16:00 h CF l'Escala - CEFS Vidrerenca1 - 0
11 Jornada 11 17-11-2013 16:00 h AE Cornella de Terri - CF Base Roses1 - 2
11 Jornada 11 17-11-2013 16:00 h CF Ripoll - Ue Can Gibert4 - 2
11 Jornada 11 17-11-2013 16:00 h CE Besalu - UE Camprodon1 - 0
11 Jornada 11 17-11-2013 16:30 h UE Torroella - UE Llagostera B1 - 3
12 Jornada 12 23-11-2013 15:30 h CF Base Roses - UE Torroella0 - 1
12 Jornada 12 23-11-2013 16:00 h CEFS Vidrerenca - CE Abadessenc1 - 1
12 Jornada 12 23-11-2013 16:00 h Ue Can Gibert - AE Cornella de Terri1 - 5
12 Jornada 12 23-11-2013 16:00 h CD Bescanó - CE Besalu2 - 0
12 Jornada 12 23-11-2013 17:00 h UE Llagostera B - UE Calonge1 - 1
12 Jornada 12 24-11-2013 12:00 h EF Girones Sabat - CF l'Escala0 - 1
12 Jornada 12 24-11-2013 15:15 h CE Angles - CF Ripoll5 - 0
12 Jornada 12 24-11-2013 16:00 h UE Camprodon - FC Vilamalla2 - 4
12 Jornada 12 24-11-2013 16:30 h UE Breda - UE Quart1 - 1
13 Jornada 13 30-11-2013 16:00 h CEFS Vidrerenca - EF Girones Sabat5 - 2
13 Jornada 13 30-11-2013 16:00 h UE Calonge - CF Base Roses2 - 1
13 Jornada 13 30-11-2013 16:00 h UE Quart - UE Camprodon2 - 1
13 Jornada 13 30-11-2013 16:00 h FC Vilamalla - CD Bescanó 0 - 1
13 Jornada 13 30-11-2013 16:00 h CE Abadessenc - CE Besalu1 - 1
13 Jornada 13 30-11-2013 18:15 h UE Torroella - Ue Can Gibert1 - 0
13 Jornada 13 01-12-2013 16:00 h AE Cornella de Terri - CE Angles5 - 3
13 Jornada 13 01-12-2013 16:00 h CF Ripoll - UE Breda0 - 0
13 Jornada 13 01-12-2013 16:30 h CF l'Escala - UE Llagostera B4 - 1
14 Jornada 14 14-12-2013 15:30 h CF Base Roses - CF l'Escala0 - 2
14 Jornada 14 14-12-2013 16:00 h CD Bescanó - UE Quart0 - 1
14 Jornada 14 14-12-2013 16:05 h Ue Can Gibert - UE Calonge0 - 1
14 Jornada 14 14-12-2013 16:15 h UE Llagostera B - CEFS Vidrerenca0 - 0
14 Jornada 14 15-12-2013 12:00 h EF Girones Sabat - CE Abadessenc2 - 1
14 Jornada 14 15-12-2013 13:00 h CE Besalu - FC Vilamalla2 - 1
14 Jornada 14 15-12-2013 13:30 h CE Angles - UE Torroella2 - 0
14 Jornada 14 15-12-2013 15:00 h UE Breda - AE Cornella de Terri2 - 1
14 Jornada 14 15-12-2013 16:00 h UE Camprodon - CF Ripoll9 - 1
15 Jornada 15 21-12-2013 16:00 h CEFS Vidrerenca - CF Base Roses1 - 3
15 Jornada 15 21-12-2013 16:00 h UE Calonge - CE Angles2 - 0
15 Jornada 15 21-12-2013 16:00 h UE Quart - CE Besalu1 - 0
15 Jornada 15 21-12-2013 16:00 h CE Abadessenc - FC Vilamalla5 - 1
15 Jornada 15 22-12-2013 16:00 h CF l'Escala - Ue Can Gibert2 - 0
15 Jornada 15 22-12-2013 16:00 h UE Torroella - UE Breda2 - 0
15 Jornada 15 22-12-2013 16:00 h AE Cornella de Terri - UE Camprodon1 - 2
15 Jornada 15 22-12-2013 16:00 h CF Ripoll - CD Bescanó 0 - 4
15 Jornada 15 22-12-2013 17:15 h EF Girones Sabat - UE Llagostera B4 - 2
16 Jornada 16 11-01-2014 15:30 h CF Base Roses - EF Girones Sabat4 - 1
16 Jornada 16 11-01-2014 15:30 h FC Vilamalla - UE Quart0 - 0
16 Jornada 16 11-01-2014 16:00 h CE Abadessenc - UE Llagostera B4 - 0
16 Jornada 16 11-01-2014 16:00 h Ue Can Gibert - CEFS Vidrerenca5 - 1
16 Jornada 16 11-01-2014 16:00 h CD Bescanó - AE Cornella de Terri2 - 2
16 Jornada 16 12-01-2014 16:00 h UE Camprodon - UE Torroella1 - 1
16 Jornada 16 12-01-2014 16:00 h CE Besalu - CF Ripoll0 - 1
16 Jornada 16 12-01-2014 16:30 h CE Angles - CF l'Escala2 - 3
16 Jornada 16 12-01-2014 16:30 h UE Breda - UE Calonge1 - 2
17 Jornada 17 18-01-2014 16:00 h CEFS Vidrerenca - CE Angles2 - 2
17 Jornada 17 18-01-2014 16:00 h UE Calonge - UE Camprodon0 - 2
17 Jornada 17 18-01-2014 16:00 h UE Quart - CE Abadessenc1 - 1
17 Jornada 17 18-01-2014 17:30 h UE Llagostera B - CF Base Roses7 - 0
17 Jornada 17 19-01-2014 12:00 h EF Girones Sabat - Ue Can Gibert4 - 1
17 Jornada 17 19-01-2014 16:00 h CF l'Escala - UE Breda0 - 0
17 Jornada 17 19-01-2014 16:00 h AE Cornella de Terri - CE Besalu1 - 2
17 Jornada 17 19-01-2014 16:00 h CF Ripoll - FC Vilamalla0 - 2
17 Jornada 17 19-01-2014 16:30 h UE Torroella - CD Bescanó 4 - 1
18 Jornada 18 25-01-2014 15:30 h CF Base Roses - CE Abadessenc2 - 4
18 Jornada 18 25-01-2014 16:00 h UE Calonge - CD Bescanó 2 - 3
18 Jornada 18 25-01-2014 16:00 h CEFS Vidrerenca - UE Breda1 - 2
18 Jornada 18 25-01-2014 16:00 h UE Llagostera B - Ue Can Gibert0 - 0
18 Jornada 18 26-01-2014 12:00 h EF Girones Sabat - CE Angles3 - 2
18 Jornada 18 26-01-2014 16:00 h CF Ripoll - UE Quart1 - 3
18 Jornada 18 26-01-2014 16:00 h AE Cornella de Terri - FC Vilamalla1 - 1
18 Jornada 18 26-01-2014 16:00 h CF l'Escala - UE Camprodon3 - 1
18 Jornada 18 26-01-2014 16:30 h UE Torroella - CE Besalu3 - 2
19 Jornada 19 01-02-2014 16:00 h UE Quart - AE Cornella de Terri1 - 1
19 Jornada 19 01-02-2014 16:00 h FC Vilamalla - UE Torroella2 - 2
19 Jornada 19 01-02-2014 16:00 h CD Bescanó - CF l'Escala2 - 0
19 Jornada 19 01-02-2014 16:15 h Ue Can Gibert - CF Base Roses1 - 2
19 Jornada 19 02-02-2014 16:00 h CE Abadessenc - CF Ripoll4 - 0
19 Jornada 19 02-02-2014 16:00 h CE Besalu - UE Calonge0 - 1
19 Jornada 19 02-02-2014 16:00 h UE Camprodon - CEFS Vidrerenca3 - 1
19 Jornada 19 02-02-2014 16:30 h UE Breda - EF Girones Sabat2 - 1
19 Jornada 19 02-02-2014 16:30 h CE Angles - UE Llagostera B3 - 3
20 Jornada 20 08-02-2014 15:30 h CF Base Roses - CE Angles3 - 0
20 Jornada 20 08-02-2014 16:00 h UE Calonge - FC Vilamalla1 - 2
20 Jornada 20 08-02-2014 16:00 h CEFS Vidrerenca - CD Bescanó 0 - 2
20 Jornada 20 08-02-2014 16:15 h UE Llagostera B - UE Breda6 - 0
20 Jornada 20 08-02-2014 16:15 h Ue Can Gibert - CE Abadessenc1 - 1
20 Jornada 20 09-02-2014 12:00 h EF Girones Sabat - UE Camprodon0 - 1
20 Jornada 20 09-02-2014 16:00 h AE Cornella de Terri - CF Ripoll2 - 2
20 Jornada 20 09-02-2014 16:00 h CF l'Escala - CE Besalu4 - 0
20 Jornada 20 09-02-2014 17:30 h UE Torroella - UE Quart2 - 1
21 Jornada 21 15-02-2014 16:00 h CE Abadessenc - AE Cornella de Terri2 - 0
21 Jornada 21 15-02-2014 16:00 h UE Quart - UE Calonge3 - 1
21 Jornada 21 15-02-2014 16:00 h FC Vilamalla - CF l'Escala0 - 2
21 Jornada 21 15-02-2014 16:00 h CD Bescanó - EF Girones Sabat1 - 3
21 Jornada 21 16-02-2014 16:00 h CF Ripoll - UE Torroella4 - 3
21 Jornada 21 16-02-2014 16:00 h CE Besalu - CEFS Vidrerenca2 - 2
21 Jornada 21 16-02-2014 16:00 h UE Camprodon - UE Llagostera B1 - 0
21 Jornada 21 16-02-2014 16:30 h UE Breda - CF Base Roses