Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Tarjeta Groga: 3a Catalana 18-19


Posició   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  5
- Aniol Girones Orench Aniol Girones Orench AD Cal AGuido  5
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UD Cassa B  5
4 David Esteban Vallory David Esteban Vallory AD Cal AGuido  4
- Roger Atienza Lopez Roger Atienza Lopez CE La Batlloria  4
- Sergio Ordoñez Soria Sergio Ordoñez Soria CD Blanes  4
- Eduard Manjon Maneu Eduard Manjon Maneu CE Farners B  4
- Rafael Leswin Silva Nuñez Rafael Leswin Silva Nuñez CF Sant Antoni  4
- Raul Muñoz Gonzalez Raul Muñoz Gonzalez CF Sant Antoni  4
- David Freixas Cantal David Freixas Cantal CE La Batlloria  4
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla CE Aro  4
- Moha Jaghou Moha Jaghou CF Palafrugell  4
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  4
14 Daniel Carrillo pendas Daniel Carrillo pendas CE La Batlloria  3
- Pol Canaleta Noguera Pol Canaleta Noguera Hostalric AT C.  3
- Issam Bouabdelli Quito Issam Bouabdelli Quito UE Calonge  3
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro  3
- Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B  3
- Joel Borras Fernadez Joel Borras Fernadez AD Sauleda  3
- Khalil Daia Laassal Khalil Daia Laassal AD Sauleda  3
- Javier Jaime Gallego Ojeda Javier Jaime Gallego Ojeda CF Lloret B  3
- Sergio Ramirez Crespo Sergio Ramirez Crespo CE La Batlloria  3
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  3
- Aziz Karroum Aziz Karroum CF Palafrugell  3
- Joel Ferrer Lopez Joel Ferrer Lopez UE Quart B  3
- Aly Touray Touray Aly Touray Touray CF Lloret B  3
- Marc Hernandez Batlle Marc Hernandez Batlle CE Aro  3
- Mahamadou Keita Ann Mahamadou Keita Ann UE Quart B  3
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla CE Farners B  3
- Aleix Urzay Gomez Aleix Urzay Gomez CE Farners B  3
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal AGuido  3
- Jordi Plana Oliver Jordi Plana Oliver AD Sauleda  3
- Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria  3
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  3
35 Xavier Cabellos Orihuela Xavier Cabellos Orihuela CE La Batlloria  2
- Roger Jubert Layunta Roger Jubert Layunta UD Cassa B  2
- Carlos Esquinas Muñoz Carlos Esquinas Muñoz CD Malgrat  2
- Mohamed Wagged Dukuray Mohamed Wagged Dukuray CD Malgrat  2
- Alex Torrent Massana Alex Torrent Massana UE Calonge  2
- Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez UE Calonge  2
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro  2
- Cristian Moreno Criado Cristian Moreno Criado CF Palafrugell  2
- Brian Lucena Rodriguez Brian Lucena Rodriguez CD Blanes  2
- Diego Martin Zamora Vandorpe Diego Martin Zamora Vandorpe CD Blanes  2
- Brian Perujo Cruz Brian Perujo Cruz CF Palafrugell  2
- Isaac  Camacho Garduño Isaac Camacho Garduño CD Blanes  2
- Sergi Merida Palmada Sergi Merida Palmada UE Quart B  2
- Sergi Carreras Llinas Sergi Carreras Llinas UE Quart B  2
- Alex  Carrer Font Alex Carrer Font UE Quart B  2
- Eduard Blanquera Baraza Eduard Blanquera Baraza CE Farners B  2
- Pol Bonet Gracia Pol Bonet Gracia UE Quart B  2
- Marc Raya Guich Marc Raya Guich CE Farners B  2
- David Suros Roca David Suros Roca CE Farners B  2
- Carles Gomez Tornes Carles Gomez Tornes CF Arbúcies  2
- Abel Corchero Casanova Abel Corchero Casanova CF Arbúcies  2
- Sergi Martinez Arroyo Sergi Martinez Arroyo AD Cal AGuido  2
- David Galvez Castellanos David Galvez Castellanos CD Palafolls  2
- Raul Luque Luna Raul Luque Luna CF Lloret B  2
- Albert  Mora Illa Albert Mora Illa CE La Batlloria  2
- Marc Gomez Casas Marc Gomez Casas CE Aro  2
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  2
- Marc Dilme Alvarez Marc Dilme Alvarez CF Arbúcies  2
- Lluis Ramon Sureda Lluis Ramon Sureda CF Arbúcies  2
- Marcos Martin Alonso Marcos Martin Alonso CD Palafolls  2
- Christian  Medina Martin Christian Medina Martin CD Palafolls  2
- Joaquin Caballero Luna Joaquin Caballero Luna AD Cal AGuido  2
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  2
- Matias Fabian Berrocal Matias Fabian Berrocal CF Lloret B  2
- Jonathan Puignero Rodriguez Jonathan Puignero Rodriguez UE Calonge  2
- Juan Romero Anaya Juan Romero Anaya CD Blanes  2
- Daniel Martinez Zamora Daniel Martinez Zamora Hostalric AT C.  2
- Joan Rotllan Moreno Joan Rotllan Moreno CE Aro  2
- Enric Raya Guich Enric Raya Guich CE Farners B  2
- Eduard Masmiquel Triado Eduard Masmiquel Triado CE Farners B  2
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners B  2
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera  2
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners B  2
- Juan Pablo Galarza  scortio Juan Pablo Galarza scortio CF Tordera  2
- Gerard Casajuana Murgui Gerard Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  2
- Manel Planchart Badenas Manel Planchart Badenas CF Arbúcies  2
- Robert Cantal Campos Robert Cantal Campos CE La Batlloria  2
- Ivan  Muñoz Gonzalez Ivan Muñoz Gonzalez CF Sant Antoni  2
- Sergi Campos Sarasa Sergi Campos Sarasa CE La Batlloria  2
- Edgar Garcia Quijada Edgar Garcia Quijada AD Cal AGuido  2
- Inal Maliti Inal Maliti AD Cal AGuido  2
- Jaume Serrat Caballero Jaume Serrat Caballero AD Cal AGuido  2
- Loren Hernandez Gonzalez Loren Hernandez Gonzalez CD Blanes  2
- Alex Zamora Lazo Alex Zamora Lazo UE Quart B  2
- Raul Suarez Hernandez Raul Suarez Hernandez UE Quart B  2
- Moha Khouri Yeznasni Moha Khouri Yeznasni CE Aro  2
- Ismael  Jaghou Ismael Jaghou CF Palafrugell  2
- Alexis  Ayala Ruiz Alexis Ayala Ruiz CE Aro  2
- Roger Casajuana Murgui Roger Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  2
- Angel Fernandez Bauer Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca  2
- Victor Gisbert Diez Victor Gisbert Diez AD Sauleda  2
- David Roman Rojas David Roman Rojas CE La Batlloria  2
- Daniel Morais Baena Daniel Morais Baena CF Arbúcies  2
- Marc Recarens Crehuet Marc Recarens Crehuet CF Arbúcies  2
- Pablo Martin Montes de Oca Pablo Martin Montes de Oca CE La Batlloria  2
- Leandro Damian Morales Leandro Damian Morales CD Malgrat  2

Pàgina 1 de 3

Calendari Mes de...

<< < Octubre 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
7 entrades el mes de Octubre 2018 7 entrades el mes de Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 6
19:15 calUE Calonge - sanCF Sant Antoni 1:0
1 entrada a 06. Octubre 2018 1 entrada a 08. Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 7
18:00 ArbCF Arbúcies - calUE Calonge 1:2
1 entrada a 12. Octubre 2018 1 entrada a 14. Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 8
19:15 calUE Calonge - SauleAD Sauleda -:-
1 entrada avui 20. Octubre 2018 1 entrada a 23. Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 9
18:00 torCF Tordera - calUE Calonge -:-
1 entrada a 27. Octubre 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 03. Novembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CEFS Vidrerenca

Dissabte, 17. Novembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE La Batlloria

Dissabte, 01. Desembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE Farners B

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics