Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Tarjeta Groga: 3a Catalana 18-19


Posició   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Roger Atienza Lopez Roger Atienza Lopez CE La Batlloria 25
2 Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UD Cassa B 18
3 Aleix Urzay Gomez Aleix Urzay Gomez CE Farners B 17
- Joel Ruiz Pons Joel Ruiz Pons CF Sant Antoni 17
5 Daniel Carrillo pendas Daniel Carrillo pendas CE La Batlloria 16
6 Raul Muñoz Gonzalez Raul Muñoz Gonzalez CF Sant Antoni 15
- David Freixas Cantal David Freixas Cantal CE La Batlloria 15
- Joan Rotllan Moreno Joan Rotllan Moreno CE Aro 15
- Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria 15
10 Pol Canaleta Noguera Pol Canaleta Noguera Hostalric AT C. 14
- Aniol Girones Orench Aniol Girones Orench AD Cal AGuido 14
12 Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C. 13
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro 13
- Marcos Martin Alonso Marcos Martin Alonso CD Palafolls 13
- Marc Hernandez Batlle Marc Hernandez Batlle CE Aro 13
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero AD Sauleda 13
- Marc Pujol Sanchez Marc Pujol Sanchez CF Sant Antoni 13
- Ayoub  Borbata Ayoub Borbata CF Arbúcies 13
19 Brian Perujo Cruz Brian Perujo Cruz CF Palafrugell 12
- Daniel Gamiz Torres Daniel Gamiz Torres CD Palafolls 12
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies 12
22 Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca 11
- Joel Ferrer Lopez Joel Ferrer Lopez UE Quart B 11
- Moha Jaghou Moha Jaghou CF Palafrugell 11
- Raul Suarez Hernandez Raul Suarez Hernandez UE Quart B 11
- Carles Domingo Pladevall Carles Domingo Pladevall Hostalric AT C. 11
- Manel Dobaño Martinez Manel Dobaño Martinez CF Palafrugell 11
- Nelson Valldeoriola Serrano Nelson Valldeoriola Serrano UD Cassa B 11
29 Toni Rodriguez  Mir Toni Rodriguez Mir CE Aro 10
- Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B 10
- Xavier Colomer Puerto Xavier Colomer Puerto CE La Batlloria 10
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell 10
- Aly Touray Touray Aly Touray Touray CF Lloret B 10
- Gerard Casajuana Murgui Gerard Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca 10
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal AGuido 10
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido 10
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B 10
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C. 10
- Ayoub Nejjar Stitou Ayoub Nejjar Stitou CD Palafolls 10
- Adria Ortega Cabaño Adria Ortega Cabaño CE Aro 10
- Marçal Brunet Garcia Marçal Brunet Garcia CE La Batlloria 10
42 Marc Nierga Sanchez Marc Nierga Sanchez UD Cassa B  9
- Francisco  Molas Muñoz Francisco Molas Muñoz CEFS Vidrerenca  9
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla CE Aro  9
- Mahamadou Keita Ann Mahamadou Keita Ann UE Quart B  9
- Edgar Garcia Quijada Edgar Garcia Quijada AD Cal AGuido  9
- Lamini Barrow Lamini Barrow AD Cal AGuido  9
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CF Tordera  9
- Sergi Montoro Montalan Sergi Montoro Montalan CD Palafolls  9
- Bernat Sabat Monge Bernat Sabat Monge UE Calonge  9
51 Mohamed Wagged Dukuray Mohamed Wagged Dukuray CD Malgrat  8
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro  8
- Carles Gomez Tornes Carles Gomez Tornes CF Arbúcies  8
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  8
- Sergio Ramirez Crespo Sergio Ramirez Crespo CE La Batlloria  8
- Marc Gomez Casas Marc Gomez Casas CE Aro  8
- Aziz Karroum Aziz Karroum CF Palafrugell  8
- Jonathan Puignero Rodriguez Jonathan Puignero Rodriguez UE Calonge  8
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners B  8
- Eduard Masmiquel Triado Eduard Masmiquel Triado CE Farners B  8
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera  8
- Moha Khouri Yeznasni Moha Khouri Yeznasni CE Aro  8
- Ismael Garrido Vares Ismael Garrido Vares CEFS Vidrerenca  8
- Jordi Plana Oliver Jordi Plana Oliver AD Sauleda  8
- Sergi Salvador cabarrocas Sergi Salvador cabarrocas AD Sauleda  8
- Adam Mariuz Jarosz Adam Mariuz Jarosz CF Arbúcies  8
- Aaron Bonet Alvarez Aaron Bonet Alvarez Hostalric AT C.  8
- Ferran de Ugarte Giner Ferran de Ugarte Giner AD Sauleda  8
- Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  8
- Didac Filigrana Berruezo Didac Filigrana Berruezo CF Lloret B  8
- Mohamed Zayzoun Mohamed Zayzoun CF Palafrugell  8
- Xavi  Serrat Simon Xavi Serrat Simon CF Tordera  8
73 Cristian Moreno Criado Cristian Moreno Criado CF Palafrugell  7
- Diego Martin Zamora Vandorpe Diego Martin Zamora Vandorpe CD Blanes  7
- Eduard Manjon Maneu Eduard Manjon Maneu CE Farners B  7
- Alex  Carrer Font Alex Carrer Font UE Quart B  7
- Joel Borras Fernadez Joel Borras Fernadez AD Sauleda  7
- Abel Corchero Casanova Abel Corchero Casanova CF Arbúcies  7
- David Galvez Castellanos David Galvez Castellanos CD Palafolls  7
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  7
- Joaquin Caballero Luna Joaquin Caballero Luna AD Cal AGuido  7
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  7
- Joan  Cayuela Quesada Joan Cayuela Quesada UE Calonge  7
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra CF Palafrugell  7
- Marc Salvador Cabarrocas Marc Salvador Cabarrocas AD Sauleda  7
- Sergi Campos Sarasa Sergi Campos Sarasa CE La Batlloria  7
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  7
- Ferran Lorenzo Calero Ferran Lorenzo Calero CD Malgrat  7
- Jaume Serrat Caballero Jaume Serrat Caballero AD Cal AGuido  7
- Ismael  Jaghou Ismael Jaghou CF Palafrugell  7
- Roger Casajuana Murgui Roger Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  7
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez CF Tordera  7
- Marc Recarens Crehuet Marc Recarens Crehuet CF Arbúcies  7
- Daniel Puig Moreno Daniel Puig Moreno UD Cassa B  7
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah AD Sauleda  7
- Stalin Abraham Quiñones Sellan Stalin Abraham Quiñones Sellan CD Malgrat  7
- Joan Dorigo Bartusek Joan Dorigo Bartusek CF Lloret B  7
- Javier Lopez Muñoz Javier Lopez Muñoz Hostalric AT C.  7
- Aleix Ferreres Masferrer Aleix Ferreres Masferrer CD Palafolls  7
- Gerard Zabala Fuentes Gerard Zabala Fuentes CF Lloret B  7

Pàgina 1 de 5

Calendari Mes de...

<< < Maig 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
29 30 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
6 entrades el mes de Maig 2019 6 entrades el mes de Maig 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 23
14:00 sanCF Sant Antoni - calUE Calonge 1:0
1 entrada a 01. Maig 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 31
18:00 CEFBCE Farners B - calUE Calonge 4:1
1 entrada a 04. Maig 2019 1 entrada a 07. Maig 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 32
19:00 BlanesCD Blanes - calUE Calonge 1:2
1 entrada a 11. Maig 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 33
18:00 calUE Calonge - QuartBUE Quart B 4:3
1 entrada a 18. Maig 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 34
18:30 palaCF Palafrugell - calUE Calonge 4:6
1 entrada a 26. Maig 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics