Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Gol: 3a Catalana 18-19


Posició   Nom Equip Gol
1 Carlos Lopez Cano Carlos Lopez Cano CF Sant Antoni  5
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro  5
- Oriol Testart Riumallo Oriol Testart Riumallo CF Arbúcies  5
4 Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners B  4
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero AD Sauleda  4
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  4
- Pol Villegas Torrent Pol Villegas Torrent CF Lloret B  4
- Angel Vadillo Gonzalez Angel Vadillo Gonzalez CD Blanes  4
9 Joan Rutllan Dalmau Joan Rutllan Dalmau CEFS Vidrerenca  3
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  3
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro  3
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  3
- Carlos Martinez Calle Carlos Martinez Calle CEFS Vidrerenca  3
- Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria  3
- Daniel Pajon Serrano Daniel Pajon Serrano UD Cassa B  3
- Juan Romero Anaya Juan Romero Anaya CD Blanes  3
- Moha Khouri Yeznasni Moha Khouri Yeznasni CE Aro  3
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra CF Palafrugell  3
- Ayoub Nejjar Stitou Ayoub Nejjar Stitou CD Palafolls  3
- Xavier Perez Lopez Xavier Perez Lopez UD Cassa B  3
- Oriol Soler Trafach Oriol Soler Trafach UE Quart B  3
- Sergi Campos Sarasa Sergi Campos Sarasa CE La Batlloria  3
- Gousumani Sanneh Gousumani Sanneh CD Blanes  3
24 David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  2
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera  2
- Arnau Madria Sabat Arnau Madria Sabat UD Cassa B  2
- Pol Canaleta Noguera Pol Canaleta Noguera Hostalric AT C.  2
- Pol Oliver Llobet Pol Oliver Llobet CEFS Vidrerenca  2
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  2
- Andrei Bogdan Tohanean Andrei Bogdan Tohanean CE La Batlloria  2
- Mohamed Wagged Dukuray Mohamed Wagged Dukuray CD Malgrat  2
- Daniel Rodriguez Morales Daniel Rodriguez Morales Hostalric AT C.  2
- David Galvez Castellanos David Galvez Castellanos CD Palafolls  2
- Alexandre Cubiles Gimenez Alexandre Cubiles Gimenez CF Sant Antoni  2
- Alex Torrent Massana Alex Torrent Massana UE Calonge  2
- Jairo Gutierrez Gomez Jairo Gutierrez Gomez CD Blanes  2
- Aleix Urzay Gomez Aleix Urzay Gomez CE Farners B  2
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  2
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners B  2
- Joan Marquez Fernandez Joan Marquez Fernandez CD Palafolls  2
- Jordi Toha Sarda Jordi Toha Sarda CE La Batlloria  2
- Jose Luis Garcia Escobar Jose Luis Garcia Escobar CE La Batlloria  2
- Alexis Ruiz Angel Alexis Ruiz Angel CD Malgrat  2
- Adria  Quintanilla Guasch Adria Quintanilla Guasch UE Calonge  2
- Mahamadou Keita Ann Mahamadou Keita Ann UE Quart B  2
- Llorenç  Ramos Llorens Llorenç Ramos Llorens CEFS Vidrerenca  2
- Sergi  Caimel Mendoza Sergi Caimel Mendoza CD Malgrat  2
- Mahamaduo Juwara Gaki Mahamaduo Juwara Gaki CE Aro  2
- Marc Hernandez Batlle Marc Hernandez Batlle CE Aro  2
- Sergio Roncales Molinillo Sergio Roncales Molinillo CD Malgrat  2
- Mohamed El Amerani Mohamed El Amerani CD Malgrat  2
52 Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  1
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez CF Tordera  1
- Francisco Josue Varela Rodriguez Francisco Josue Varela Rodriguez CF Sant Antoni  1
- Albert Jofre Salvi Albert Jofre Salvi UD Cassa B  1
- Nelson Valldeoriola Serrano Nelson Valldeoriola Serrano UD Cassa B  1
- Gerard Ayala Defaus Gerard Ayala Defaus CD Malgrat  1
- Adria Ortega Cabaño Adria Ortega Cabaño CE Aro  1
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla CE Aro  1
- Joan Lidon Nicolas Joan Lidon Nicolas UE Quart B  1
- Marc Garcia Vilar Marc Garcia Vilar UE Quart B  1
- M'hani Chami M'hani Chami AD Sauleda  1
- Carles Gomez Tornes Carles Gomez Tornes CF Arbúcies  1
- Joel Ruiz Pons Joel Ruiz Pons CF Sant Antoni  1
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  1
- Ishaan Singh Sahi Ishaan Singh Sahi CF Sant Antoni  1
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal AGuido  1
- Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga AD Cal AGuido  1
- Sergi Garcia Brossa Sergi Garcia Brossa CD Malgrat  1
- Diego Martin Zamora Vandorpe Diego Martin Zamora Vandorpe CD Blanes  1
- Moha Jaghou Moha Jaghou CF Palafrugell  1
- Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Quart B  1
- Oscar Mateo Caballero Oscar Mateo Caballero CD Palafolls  1
- Eduard  Grimal Bosch Eduard Grimal Bosch AD Cal AGuido  1
- Ferran Lorenzo Calero Ferran Lorenzo Calero CD Malgrat  1
- Christian Martos Romani Christian Martos Romani CD Malgrat  1
- Eric Pradas Lopez Eric Pradas Lopez UE Calonge  1
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla CE Farners B  1
- Jose Maldonado Moreno Jose Maldonado Moreno CF Tordera  1
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh CF Tordera  1
- Manel Ruiz Recasens Manel Ruiz Recasens CF Arbúcies  1
- Albert Icart Santamaria Albert Icart Santamaria CF Sant Antoni  1
- Jaume Serrat Caballero Jaume Serrat Caballero AD Cal AGuido  1
- Pau Gordillo Ortemberg Pau Gordillo Ortemberg CF Lloret B  1
- Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez UE Calonge  1
- Juan Matias Sabo Juan Matias Sabo CD Blanes  1
- Francesc Massegu Molina Francesc Massegu Molina CD Blanes  1
- Joel Ferrer Lopez Joel Ferrer Lopez UE Quart B  1
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  1
- Francisco  Molas Muñoz Francisco Molas Muñoz CEFS Vidrerenca  1
- Jordi Plana Oliver Jordi Plana Oliver AD Sauleda  1
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah AD Sauleda  1
- Diego  Perez Roldan Diego Perez Roldan AD Sauleda  1
- Sergi Salvador cabarrocas Sergi Salvador cabarrocas AD Sauleda  1
- Joan Espigol Sotelo Joan Espigol Sotelo CF Arbúcies  1
- Mohamed Acaraf Serroukh Benktib Mohamed Acaraf Serroukh Benktib CD Malgrat  1
- Daniel Puig Moreno Daniel Puig Moreno UD Cassa B  1
- Mohamed Zayzoun Mohamed Zayzoun CF Palafrugell  1
- Toni Rodriguez  Mir Toni Rodriguez Mir CE Aro  1
- Pau Aguilo Lopez Pau Aguilo Lopez CE Farners B  1

Pàgina 1 de 2

Calendari Mes de...

<< < Octubre 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
7 entrades el mes de Octubre 2018 7 entrades el mes de Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 6
19:15 calUE Calonge - sanCF Sant Antoni 1:0
1 entrada a 06. Octubre 2018 1 entrada a 08. Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 7
18:00 ArbCF Arbúcies - calUE Calonge 1:2
1 entrada a 12. Octubre 2018 1 entrada a 14. Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 8
19:15 calUE Calonge - SauleAD Sauleda -:-
1 entrada avui 20. Octubre 2018 1 entrada a 23. Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 9
18:00 torCF Tordera - calUE Calonge -:-
1 entrada a 27. Octubre 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 03. Novembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CEFS Vidrerenca

Dissabte, 17. Novembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE La Batlloria

Dissabte, 01. Desembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE Farners B

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics