Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net

Golejadors G16

Actualitzat 27/05/2018

Posició   Nom Equip gols
1 Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues 29
2 Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido 24
3 Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla CE Farners B 20
4 Harouna Kande Harouna Kande CE Salt- Coma Cros 19
- Xavier Perez Lopez Xavier Perez Lopez UD Cassa B 19
6 Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera 18
7 Manel Ruiz Recasens Manel Ruiz Recasens CF Arbúcies 17
- Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Lloret B 17
- Luis  Duran Rodriguez Luis Duran Rodriguez UE Quart 17
- Gerard Vega Jofra Gerard Vega Jofra CE Angles 17
11 Pol Oliver Llobet Pol Oliver Llobet CEFS Vidrerenca 15
- Bakary Nyabally Bakary Nyabally CE Salt- Coma Cros 15
- Oscar Trigo Moreno Oscar Trigo Moreno UE Quart 15
- Victor  Alves Coelho Victor Alves Coelho CE Angles 15
15 Mohamed Haddouchi Mohamed Haddouchi CE Angles 14
16 Jose Guerrero Martin Jose Guerrero Martin CF Vilartagues 12
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CF Arbúcies 12
- Marc Danes Quintas Marc Danes Quintas UE La Salle Girona 12
- Isaac Porcel Luque Isaac Porcel Luque UE Quart 12
- Manel Guarnido Escamilla Manel Guarnido Escamilla CD Blanes 12
21 Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido 11
- Ruben Miron Garcia Ruben Miron Garcia UE Calonge 11
- Ronald Roca Vaca Ronald Roca Vaca UE Calonge 11
- Xavier Lemos Baiges Xavier Lemos Baiges CE La Batlloria 11
- Miguel Mayor Molina Miguel Mayor Molina CE Farners B 11
- Llorenç  Ramos Llorens Llorenç Ramos Llorens CEFS Vidrerenca 11
27 Daouda Tounkara Daouda Tounkara CD Blanes 10
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera 10
29 Albert Massegu Molina Albert Massegu Molina CF Lloret B  9
- Roger Mora Torrent Roger Mora Torrent CD Blanes  9
- Eric Pacho Mendoza Eric Pacho Mendoza CF Tordera  9
- Mahamadu Cham Sakolley Mahamadu Cham Sakolley CD Malgrat  9
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  9
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  9
35 Mohamed Acaraf Serroukh Benktib Mohamed Acaraf Serroukh Benktib CD Malgrat  8
- Eric Suros Roca Eric Suros Roca CE Farners B  8
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  8
- Daniel Martinez Zamora Daniel Martinez Zamora Hostalric AT C.  8
- Eduard Blanquera Baraza Eduard Blanquera Baraza CE Farners B  8
- Alexandre Mosquera Brunet Alexandre Mosquera Brunet UE Quart  8
- Aniol  Ribera Fernandez Aniol Ribera Fernandez UE La Salle Girona  8
- Alejandro Matias Fernandez Ribas Alejandro Matias Fernandez Ribas CD Blanes  8
- Aleix Sureda Soler Aleix Sureda Soler CEFS Vidrerenca  8
44 Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  7
- Eric Almendros Burruecos Eric Almendros Burruecos CF Arbúcies  7
- Axel Gallego Tovar Axel Gallego Tovar CE La Batlloria  7
- Omar Mohamed Nehla Omar Mohamed Nehla UE Quart  7
- Andreu Mañosa Crous Andreu Mañosa Crous CE Farners B  7
- Francisco  Molas Muñoz Francisco Molas Muñoz CEFS Vidrerenca  7
- Jordi Toha Sarda Jordi Toha Sarda CE La Batlloria  7
- Sergi Caixal Massegu Sergi Caixal Massegu CF Vilartagues  7
52 Ferran Lorenzo Calero Ferran Lorenzo Calero CD Malgrat  6
- Omar Ouchan Adahchour Omar Ouchan Adahchour CE Salt- Coma Cros  6
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  6
- Jonatan Rodriguez Gomez Jonatan Rodriguez Gomez CF Tordera  6
- Borja Enriquez Sanchez Borja Enriquez Sanchez AD Cal AGuido  6
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies  6
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CEFS Vidrerenca  6
- Victor Rivas Avila Victor Rivas Avila CEFS Vidrerenca  6
- Saad Wefak el Borji Saad Wefak el Borji CF Lloret B  6
- Angel Givica Muñoz Angel Givica Muñoz UE Quart  6
- Oriol Ros Serrat Oriol Ros Serrat UE Quart  6
- Marc Torrecillas Sedo Marc Torrecillas Sedo CD Malgrat  6
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners B  6
- Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B  6
- Mamadou Lamine Diallo Mamadou Lamine Diallo CD Blanes  6
- Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga CF Lloret B  6
68 Sergi Moradell Cabrejas Sergi Moradell Cabrejas CF Vilartagues  5
- Alejandro Felipe Alvarez Serrano Alejandro Felipe Alvarez Serrano CF Lloret B  5
- Andreu Agusti Coto Andreu Agusti Coto CE Mont-Ras  5
- Maykel Benzaidan Robles Maykel Benzaidan Robles CE Mont-Ras  5
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  5
- Carles Gomez Tornes Carles Gomez Tornes CF Arbúcies  5
- Mossa Juwara Gaki Mossa Juwara Gaki CF Vilartagues  5
- David Roura Coll David Roura Coll Hostalric AT C.  5
- Adam Mariuz Jarosz Adam Mariuz Jarosz CF Arbúcies  5
- Xavi  Serrat Simon Xavi Serrat Simon CF Tordera  5
- Said Cheddadi Said Cheddadi CE Mont-Ras  5
- Sergi Campos Sarasa Sergi Campos Sarasa CE La Batlloria  5
- David pomares Manzano David pomares Manzano CF Lloret B  5
- Guillem Soro Vernis Guillem Soro Vernis CE Angles  5
- Leandro Damian Morales Leandro Damian Morales CD Malgrat  5
- Eduard  Grimal Bosch Eduard Grimal Bosch AD Cal AGuido  5
84 David Sanchez Espada David Sanchez Espada UE La Salle Girona  4
- Sergi Fortuny Cayuela Sergi Fortuny Cayuela UE Calonge  4
- Xavier Colomer Puerto Xavier Colomer Puerto CE La Batlloria  4
- Andrei Bogdan Tohanean Andrei Bogdan Tohanean CE La Batlloria  4
- Joan Jimenez Girona Joan Jimenez Girona CE Farners B  4
- Johny Misael Galeano Cruz Johny Misael Galeano Cruz CE Salt- Coma Cros  4
- Mohamed El Amerani Mohamed El Amerani CD Malgrat  4
- Daniel Corominas Cucalon Daniel Corominas Cucalon UE La Salle Girona  4
- Omar Bessadet Rovira Omar Bessadet Rovira CD Malgrat  4
- Sergi Rodriguez Garcia Sergi Rodriguez Garcia UE Calonge  4
- Sergio Ramirez Crespo Sergio Ramirez Crespo CE La Batlloria  4
- Hamza Zemrani Hamza Zemrani CE Mont-Ras  4
- Edgar Garcia Vazquez Edgar Garcia Vazquez UD Cassa B  4
- Jose Antonio Fernandez Diaz Jose Antonio Fernandez Diaz CF Tordera  4
- Joseph Omgba Omgba Joseph Omgba Omgba CE Salt- Coma Cros  4
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CF Vilartagues  4
- Lorenzo  Garrido Vares Lorenzo Garrido Vares CEFS Vidrerenca  4

Tots Golejadors

Calendari Mes de...

<< < Novembre 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
6 entrades el mes de Novembre 2018 6 entrades el mes de Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 10
18:15 calUE Calonge - CEFCEFS Vidrerenca 3:3
1 entrada a 03. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 11
17:45 pfoCD Palafolls - calUE Calonge 1:3
1 entrada a 10. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 12
18:15 calUE Calonge - BatlloriaCE La Batlloria -:-
1 entrada a 17. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 9
21:30 torCF Tordera - calUE Calonge -:-
1 entrada a 21. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 13
17:30 MalgCD Malgrat - calUE Calonge -:-
1 entrada a 24. Novembre 2018
Aniversari
PicturePol Diaz Soler - cal (28)
1 entrada a 26. Novembre 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 17. Novembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE La Batlloria

Dissabte, 01. Desembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE Farners B

Dissabte, 15. Desembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CD Blanes

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics