Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net

Golejadors G16

Actualitzat a 12/11/18

Posició   Nom Equip Gols
1 Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners B  9
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro  9
3 Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  7
- Angel Vadillo Gonzalez Angel Vadillo Gonzalez CD Blanes  7
5 Gousumani Sanneh Gousumani Sanneh CD Blanes  6
- Aly Touray Touray Aly Touray Touray CF Lloret B  6
7 Carlos Lopez Cano Carlos Lopez Cano CF Sant Antoni  5
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  5
- Oriol Testart Riumallo Oriol Testart Riumallo CF Arbúcies  5
- Xavier Perez Lopez Xavier Perez Lopez UD Cassa B  5
- Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B  5
12 Pol Canaleta Noguera Pol Canaleta Noguera Hostalric AT C.  4
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero AD Sauleda  4
- Carlos Martinez Calle Carlos Martinez Calle CEFS Vidrerenca  4
- Pol Villegas Torrent Pol Villegas Torrent CF Lloret B  4
- Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria  4
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra CF Palafrugell  4
- Ayoub Nejjar Stitou Ayoub Nejjar Stitou CD Palafolls  4
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners B  4
- Sergi Campos Sarasa Sergi Campos Sarasa CE La Batlloria  4
- Mahamadou Keita Ann Mahamadou Keita Ann UE Quart B  4
- Leandro Damian Morales Leandro Damian Morales CD Malgrat  4
- Ayoub  Borbata Ayoub Borbata CF Arbúcies  4
- Raul Amoros Cervantes Raul Amoros Cervantes CD Palafolls  4
- Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido  4
26 Joan Rutllan Dalmau Joan Rutllan Dalmau CEFS Vidrerenca  3
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  3
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro  3
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  3
- Ishaan Singh Sahi Ishaan Singh Sahi CF Sant Antoni  3
- Daniel Pajon Serrano Daniel Pajon Serrano UD Cassa B  3
- Sergi Garcia Brossa Sergi Garcia Brossa CD Malgrat  3
- Mohamed Wagged Dukuray Mohamed Wagged Dukuray CD Malgrat  3
- Juan Romero Anaya Juan Romero Anaya CD Blanes  3
- Moha Khouri Yeznasni Moha Khouri Yeznasni CE Aro  3
- Alexandre Cubiles Gimenez Alexandre Cubiles Gimenez CF Sant Antoni  3
- Alex Torrent Massana Alex Torrent Massana UE Calonge  3
- Oriol Soler Trafach Oriol Soler Trafach UE Quart B  3
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  3
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla CE Farners B  3
- Joan Marquez Fernandez Joan Marquez Fernandez CD Palafolls  3
- Mohamed Acaraf Serroukh Benktib Mohamed Acaraf Serroukh Benktib CD Malgrat  3
- Sergi  Caimel Mendoza Sergi Caimel Mendoza CD Malgrat  3
- Mohamed Zayzoun Mohamed Zayzoun CF Palafrugell  3
- Marc Hernandez Batlle Marc Hernandez Batlle CE Aro  3
- Mahamaduo Juwara Gaki Mahamaduo Juwara Gaki CE Aro  3
- Xavier Cabellos Orihuela Xavier Cabellos Orihuela CE La Batlloria  3
- David Busto Miño David Busto Miño CF Tordera  3
- Matias Fabian Berrocal Matias Fabian Berrocal CF Lloret B  3
- Brian Montero Toro Brian Montero Toro Hostalric AT C.  3
51 Khalil Daia Laassal Khalil Daia Laassal AD Sauleda  2
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  2
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera  2
- Arnau Madria Sabat Arnau Madria Sabat UD Cassa B  2
- Adria Ortega Cabaño Adria Ortega Cabaño CE Aro  2
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla CE Aro  2
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  2
- Pol Oliver Llobet Pol Oliver Llobet CEFS Vidrerenca  2
- Andrei Bogdan Tohanean Andrei Bogdan Tohanean CE La Batlloria  2
- Daniel Rodriguez Morales Daniel Rodriguez Morales Hostalric AT C.  2
- Moha Jaghou Moha Jaghou CF Palafrugell  2
- David Galvez Castellanos David Galvez Castellanos CD Palafolls  2
- Christian Martos Romani Christian Martos Romani CD Malgrat  2
- Jairo Gutierrez Gomez Jairo Gutierrez Gomez CD Blanes  2
- Aleix Urzay Gomez Aleix Urzay Gomez CE Farners B  2
- Jose Luis Garcia Escobar Jose Luis Garcia Escobar CE La Batlloria  2
- Jordi Toha Sarda Jordi Toha Sarda CE La Batlloria  2
- Jaume Serrat Caballero Jaume Serrat Caballero AD Cal AGuido  2
- Alexis Ruiz Angel Alexis Ruiz Angel CD Malgrat  2
- Adria  Quintanilla Guasch Adria Quintanilla Guasch UE Calonge  2
- Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez UE Calonge  2
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  2
- Llorenç  Ramos Llorens Llorenç Ramos Llorens CEFS Vidrerenca  2
- Francisco  Molas Muñoz Francisco Molas Muñoz CEFS Vidrerenca  2
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah AD Sauleda  2
- Pau Aguilo Lopez Pau Aguilo Lopez CE Farners B  2
- Ot Esqueu Gibert Ot Esqueu Gibert CD Malgrat  2
- Mohamed El Amerani Mohamed El Amerani CD Malgrat  2
- Sergio Roncales Molinillo Sergio Roncales Molinillo CD Malgrat  2
- Marcos Martin Alonso Marcos Martin Alonso CD Palafolls  2
- Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  2
- Alex Jordan Moreno Alex Jordan Moreno CF Palafrugell  2
- Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B  2
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CF Tordera  2
- Angel  Montalban Martinez Angel Montalban Martinez CF Lloret B  2
- Pol Rabert Raurich Pol Rabert Raurich UD Cassa B  2
- Conrad  Carbo Casadella Conrad Carbo Casadella CE Farners B  2
- Marc Cuchillo Muñoz Marc Cuchillo Muñoz UE Calonge  2
89 David Roura Coll David Roura Coll CF Arbúcies  1
- Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  1
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez CF Tordera  1
- Francisco Josue Varela Rodriguez Francisco Josue Varela Rodriguez CF Sant Antoni  1
- Nelson Valldeoriola Serrano Nelson Valldeoriola Serrano UD Cassa B  1
- Albert Jofre Salvi Albert Jofre Salvi UD Cassa B  1
- Gerard Ayala Defaus Gerard Ayala Defaus CD Malgrat  1
- Marc Garcia Vilar Marc Garcia Vilar UE Quart B  1
- Joan Lidon Nicolas Joan Lidon Nicolas UE Quart B  1
- M'hani Chami M'hani Chami AD Sauleda  1
- Carles Gomez Tornes Carles Gomez Tornes CF Arbúcies  1
- Joel Ruiz Pons Joel Ruiz Pons CF Sant Antoni  1

Calendari Mes de...

<< < Novembre 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
6 entrades el mes de Novembre 2018 6 entrades el mes de Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 10
18:15 calUE Calonge - CEFCEFS Vidrerenca 3:3
1 entrada a 03. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 11
17:45 pfoCD Palafolls - calUE Calonge 1:3
1 entrada a 10. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 12
18:15 calUE Calonge - BatlloriaCE La Batlloria -:-
1 entrada a 17. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 9
21:30 torCF Tordera - calUE Calonge -:-
1 entrada a 21. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 13
17:30 MalgCD Malgrat - calUE Calonge -:-
1 entrada a 24. Novembre 2018
Aniversari
PicturePol Diaz Soler - cal (28)
1 entrada a 26. Novembre 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 17. Novembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE La Batlloria

Dissabte, 01. Desembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE Farners B

Dissabte, 15. Desembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CD Blanes

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics