Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net

Porters Grup 16

actualitzat a 28/05/2018

Class.   Nom Equip P. Jugats Gols Encaixats Mitjana Gols/Partit
  Jordi Ventura Clopes CF La Batlloria 1 0 0
  Alexandre Company Thiebaut UE Quart 18 10 0.55
  Roberto Pastor Azorin CE Farners B 5 4 0.8
  Raul Rubio Paz CE Angles 6 6 1
  Yonatan Blanco Gomez CE Angles 8 8 1
  Oscar Cabanelas Alcaide UE Quart 14 15 1.07
  Mohamed Ndow Jaiteh CD Malgrat 12 13 1.08
  Pol Agusti Blanch AD Ca la Guido 16 19 1.18
  Marc Martinez Garcia UD Cassa B 5 6 1.2
  Josep Maria Grimal Rovira CD Blanes 13 16 1.23
  Miquel Lluch Vilagran CE Angles 20 25 1.25
  Nicolas Ghirardi CD Blanes 15 19 1.26
  Daniel Castilla Lopez CF Tordera 34 43 1.26
  Aleix Achamlal Altisent UE Calonge 3 4 1.33
  David Clapes Delgado UD Cassa B 3 4 1.33
             
  Joaquin Caballero Luna AD Ca la Guido 15 22 1.46
  Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas CF Vilartagues 21 31 1.47
  David Aceiton Muelas CD Malgrat 27 40 1.48
  Francesc Martinez Molina CEFS Vidrerenca 2 3 1.5
  Robert Cantal Campos CF La Batlloria 23 35 1.52
  Jordi Macias Martinez CE Farners B 23 37 1.6
  Albert Montserrat Roses CF La Batlloria 10 16 1.6
  Angel Chanclon Cantillo CEFS Vidrerenca 5 8 1.6
  Pol Diaz Soler UE Calonge 29 49 1.68
  David Mundo Ramos CF Vilartagues 13 22 1.69
  Sergi Perez Torne Hostalric AT C 13 24 1.84
  Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca 27 50 1.85
  Roger Alvarez Morell CF Arbúcies 27 51 1.88
  Francisco Zarate Fortes AD Ca la Guido 4 8 2
  Ivan Blanco Rivera CD Blanes 2 4 2
  Luis Santana Aguilera CD Blanes 3 6 2
  Enric Roquet Carreras CF Arbúcies 1 2 2
  Alex Polo Osorio CF Lloret B 1 2 2
  Rafel Blanquera Orra CE Salt- Coma Cros 18 36 2
  Oriol Costa del Moral UD Cassa B 21 43 2.04
  Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal CF Lloret B 19 42 2.21
  Josep Franquet Fabrega CF Lloret B 16 36 2.25
  August Planas Molina Hostalric AT C 20 45 2.25
  Victor Arcas Roman UE La Salle Girona 5 12 2.4
  Robert Cullell Fernandez CF Arbúcies 9 22 2.44
  Daniel Alarcon Boyero UE Calonge 4 11 2.75
  Mikheil gogava CE Salt- Coma Cros 16 44 2.75
  Juan Angel Gonzalez Fernandez CE Farners B 6 17 2.83
  Angel Martí Pla UE La Salle Girona 28 80  
  Aurelio Garvin Gonzalez CE Mont-Ras 1 3 3
  Pau Pujols Rial UE La Salle Girona 3 10 3.533
  Ismael Marquez cuello CE Mont-Ras 1 5 5
  Mohamed Rochdi CE Mont-Ras 1 5 5
  Alex Almar Salgado UD Cassa B 4 21 5.25
  Alex Arroyo Calvillo CE Mont-Ras 23

129

5.6
  Omar El Ouch CE Mont-Ras 5 33 6.6
  Tomas Navarrete Ramirez Marc Teruel Crehuet CE Mont-Ras 1 7 7
             

Calendari Mes de...

<< < Octubre 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
7 entrades el mes de Octubre 2018 7 entrades el mes de Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 6
19:15 calUE Calonge - sanCF Sant Antoni 1:0
1 entrada a 06. Octubre 2018 1 entrada a 08. Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 7
18:00 ArbCF Arbúcies - calUE Calonge 1:2
1 entrada a 12. Octubre 2018 1 entrada a 14. Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 8
19:15 calUE Calonge - SauleAD Sauleda 2:1
1 entrada a 20. Octubre 2018 1 entrada a 23. Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 9
18:00 torCF Tordera - calUE Calonge -:-
1 entrada a 27. Octubre 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 03. Novembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CEFS Vidrerenca

Dissabte, 17. Novembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE La Batlloria

Dissabte, 01. Desembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE Farners B

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics